wtorek, 12 grudnia 2023 10:45

Były kwiatki, tort i życzenia! Pani Anna z Łąkty Górnej świętowała swoje 101. urodziny

Autor Katarzyna Jamróz
Były kwiatki, tort i życzenia! Pani Anna z Łąkty Górnej świętowała swoje 101. urodziny

Prawdziwa radość wypełniła dom Pani Anny Krawczyk z Łąkty Górnej, która 8 grudnia obchodziła swoje 101. urodziny. To niezwykłe wydarzenie zgromadziło lokalną społeczność, a życzenia solenizantce osobiście złożyli Wójt Gminy Wojciech Wrona oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Maria Pławecka-Stańdo.

Pani Anna Krawczyk, jedna z najstarszych mieszkanek gminy Żegocina, przez wiele lat była świadkiem zmian i rozwoju lokalnej społeczności. Solenizantka cieszy się szacunkiem i miłością najbliższych.

Wyjątkowi goście

W piątek (8 grudnia) panią Annę odwiedziła rodzina, przyjaciele oraz przedstawiciele władz lokalnych. Wójt Gminy Wojciech Wrona oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Maria Pławecka-Stańdo na ręce solenizantki przekazali bukiet kwiatów oraz symboliczny tort. Życzenia złożone 101-latce były pełne ciepła i życzliwości. Wójt Gminy życzył Pani Annie dalszych lat życia w zdrowiu, spokoju i pełni szczęścia. Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego również dołączyła się do gratulacji, życząc wielu radosnych chwil i niezapomnianych wspomnień.

Wydarzenie to nie tylko stanowiło okazję do świętowania, ale także do zaznaczenia roli seniorów w lokalnej społeczności. Pani Anna Krawczyk jest wzorem siły, mądrości i pozytywnego podejścia do życia dla wielu mieszkańców gminy.

Fot. UG Żegocina

Bochnia

Bochnia - najnowsze informacje

Rozrywka