wtorek, 27 grudnia 2022 14:21

Coraz więcej instalacji fotowoltaicznych wykonanych w Małopolsce przez lidera branży OZE!

Autor Artykuł sponsorowany
Coraz więcej instalacji fotowoltaicznych wykonanych w Małopolsce przez lidera branży OZE!

Coraz więcej osób rozumie, jak korzystne jest zainstalowanie instalacji fotowoltaicznej na swoich posesjach. Oprócz tego, że jest ona zrównoważonym i czystym źródłem energii, energia słoneczna zapewnia doskonały zwrot finansowy. Inwestując w instalację paneli fotowoltaicznych, można obniżyć rachunki za prąd nawet o 95%, nie wspominając o pozytywnych aspektach dla środowiska.

Dlatego w tym artykule pokażemy Ci główne powody, dla których warto mieć instalację fotowoltaiczną, taka jak fotowoltaika dla biznesu. Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat? Czytaj dalej...

Firma Solgro – Fotowoltaika Nowy Sącz dla biznesu i domów

Solgro od 16 lat zajmuje się OZE. Firma pochodzi z Nowego Sącza i w tym roku wykonała rekordową liczbę instalacji w Małopolsce. Dotyczy to zwłaszcza fotowoltaiki dla biznesu, dla firm – małych i większych przedsiębiorstw oraz domów jednorodzinnych i większych gospodarstw.

W przyszłym roku ze względu na coraz droższy prąd zapowiada się im jeszcze więcej pracy!

Dlatego nie czekaj. Wyceń bezpłatne swoją instalację — skontaktuj się za pomocą telefonu lub e-maila - Fotowoltaika Nowy Sącz, Kraków, Małopolska — postaw na Solgro!

fotowoltaika Nowy Sącz

Zapotrzebowanie na instalację paneli słonecznych w domach i obiektach komercyjnych się potraja

Jako główny powód wzrostu specjaliści wskazują oszczędności na rachunkach za prąd, który w ubiegłym roku jeszcze podrożał. Dzięki zamontowaniu fotowoltaiki na dachach można zaoszczędzić do 95% na rachunkach za prąd w domach i od 60% do 70% w firmach.

Dlaczego warto wybrać energię słoneczną? Fotowoltaika Małopolska, Kraków, Nowy Sącz

Energia słoneczna jest uważana za lepszą dla środowiska, ponieważ wykorzystuje światło słoneczne do wytwarzania energii i przestaje korzystać z innych źródeł, takich jak spalanie paliw kopalnych – odpowiedzialnych za emisję gazów, które zwiększają globalne ocieplenie.

Wzrost instalacji fotowoltaicznych w Małopolsce

Taki wzrost ma wiele wspólnego z korzyściami ekonomicznymi, co jest bardzo interesujące. Nie chcę umniejszać znaczenia korzyści społecznych, tworzenia miejsc pracy i korzyści dla środowiska. Jednak dzisiaj zainstalowanie takiego systemu w domu lub firmie to inwestycja 3 do 4 razy lepsza niż w przypadku pozostawienia pieniędzy na kontach oszczędnościowych.

W branży oczekuje się, że wykorzystanie energii fotowoltaicznej wzrośnie jeszcze bardziej w nadchodzących latach, biorąc pod uwagę scenariusz kryzysu związanego z wojną.

Energia słoneczna to przyszłościowe i korzystne rozwiązanie dla środowiska

Oprócz wyższych kosztów, prąd wytwarzany w elektrowniach jest bardzo szkodliwy dla środowiska.

Elektrownie są w dużej mierze napędzane paliwami kopalnymi, takimi jak olej opałowy, gaz czy węgiel. Wykorzystanie paliw kopalnych (takich jak CO2) nasila efekt cieplarniany i zwiększa zanieczyszczenie powietrza, dlatego powinniśmy ograniczyć wykorzystanie elektrowni termoelektrycznych zasilanych ropą, węglem czy gazem.

Koszt eksploatacji elektrowni termoelektrycznych jest bardzo wysoki i zawsze jest przerzucany na konsumenta.

Technologia, która coraz częściej pojawia się w życiu wielu osób – fotowoltaika

W 2006 roku nikt nie wiedział, czym jest energia słoneczna. Aby dokonać sprzedaży, musieliśmy wiele wyjaśniać, aż ludzie zaczęli rozumieć. Jednak wciąż było dużo strachu, ponieważ była to technologia, która nie była jeszcze tak rozpowszechniona. Dziś fotowoltaikę zna coraz więcej osób. Nie jest to już takie nowe, a każdy zna już znajomego lub sąsiada, który ma taki system. Zapraszamy więc jeszcze raz do skontaktowania się z firmą Solgro zajmującą się fotowoltaiką w Małopolsce, Nowym Sączu czy Krakowie i okolicach.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje