czwartek, 14 lipca 2022 13:00

Czy w mojej firmie potrzebny jest Microsoft Dynamics 365?

Autor Artykuł sponsorowany
Czy w mojej firmie potrzebny jest Microsoft Dynamics 365?

Pozostanie konkurencyjnym w dobie tak dynamicznego rozwoju nowych technologii, jaki obserwujemy od początku obecnego stulecia, to ogromne wyzwanie dla firm, niezależnie od branży, w jakiej działają. Oczekiwania klientów i partnerów biznesowych stale rosną. Nowe produkty muszą regularnie wchodzić na rynek, ale każda premiera musi być dopracowana do perfekcji. Coraz trudniej prowadzić nowoczesną firmę w zglobalizowanym świecie bez odpowiednich narzędzi. Jednym z nich jest Microsoft Dynamics 365. Czy sprawdzi się także w Twojej organizacji? Sprawdź!

Czym jest Microsoft Dynamics 365?

Microsoft Dynamics 365 to oprogramowanie przeznaczone przede wszystkim dla firm z branży produkcyjnej, budowlanej i handlu detalicznego. Składa się z modułów usprawniających zarządzanie organizacją. Do najpopularniejszych należą: Microsoft Dynamics 365 Finance, Microsoft Dynamics 365 Supply Chain Management, Microsoft Dynamics 365 Project Operation oraz Microsoft Dynamics 365 Commerce.

Wbrew pozorom nie jest to rozwiązanie wyłącznie dla międzynarodowych korporacji osiągających miliardowe zyski. Z Microsoft Dynamics 365 korzystają także mniejsze podmioty, które chcą pozostać konkurencyjne w świecie, który coraz mocniej stawia na rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji.

Wdrożenie Microsoft Dynamics 365 to nie tylko migracja do systemu opartego na chmurze. To transformacja cyfrowa, która w realny sposób wpływa na funkcjonowanie całej organizacji. W jaki sposób? Wdrożenie pozwala na ujednolicenie i automatyzację wielu procesów m.in. finansowych, administracyjnych, produkcyjnych, kontrolnych, magazynowych, zaopatrzeniowych, transportowych, sprzedażowych i związanych z obsługą klienta.

Dowiedz się więcej na https://xplusglobal.com/pl/wdrozenie-dynamics-365-fscm/

Microsoft Dynamics 365 to rozwiązanie dla Twojej firmy, jeśli:

- działasz w branży retail, budowlanej lub produkcyjnej;

- szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci na optymalizację kosztów;

- chcesz ograniczyć do niezbędnego minimum ręczną obsługę zamówień;

- zależy Ci na tym, aby usprawnić przepływy finansowe i procesy decyzyjne w organizacji;

- szukasz rozwiązania, które umożliwi Ci skuteczne zarządzanie polityką kredytową i windykacyjną;

- chcesz, aby Twoja firma wciąż pozostawała konkurencyjna w dynamicznie rozwijającym się świecie nowych technologii;

- zależy Ci na tym, aby zmaksymalizować czas pracy m.in. dzięki skróceniu czasu przestoju sprzętu;

- szukasz rozwiązania, które umożliwi Ci zwiększenie konwersji w Twoim sklepie internetowym;

- chcesz mieć pełną kontrolę nad wszystkimi kanałami sprzedaży zarówno online, jak i offline, niezależnie od tego, w jakim miejscu się znajdujesz;

- zależy Ci na tym, aby mieć łatwy dostęp do umów, pism i baz danych;

- szukasz rozwiązania, które ułatwi Ci planowanie procesów produkcyjnych i zapobiegnie powstawaniu nadmiernych zapasów lub niedoborów towarów.

Microsoft Dynamics 365 to system, który został stworzony z myślą o potrzebach wielu branż i wielu organizacji. Oprogramowanie można w prosty sposób dopasowywać do aktualnych potrzeb oraz specyfiki danego biznesu. Innowacyjność, elastyczność i szybkość reagowania na zmiany to cechy nowoczesnych firm, które osiągają miliardowe zyski. Microsoft wypuścił na rynek narzędzie, które pomaga organizacjom przeprowadzić transformację cyfrową, bez której funkcjonowanie w zglobalizowanej rzeczywistości będzie coraz trudniejsze.

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje