poniedziałek, 11 października 2021 09:44

Czym są konta osobiste premium?

Autor Artykuł sponsorowany
Czym są konta osobiste premium?

Zwykły rachunek osobisty ci nie wystarcza? Chcesz uzyskać dostęp do dodatkowych usług i korzyści przeznaczonych dla klientów VIP? Otwórz konto premium i korzystaj ze specjalnych przywilejów dla najzamożniejszych klientów banku. Sprawdźmy, jakie benefity oferuje konto premium i gdzie znajdziesz najlepszy rachunek do zadań specjalnych.

Czym jest konto premium?

Konto premium to ekskluzywny rachunek bankowy, który przeznaczony jest dla najbardziej wymagających, a przy tym zamożnych klientów. Poza standardowymi funkcjonalnościami, posiadanie takiego konta umożliwia korzystanie z dodatkowych usług, które ułatwiają zarządzanie własnym majątkiem.

O ile w przypadku zwykłych kont osobistych liczą się przede wszystkim koszty związane z ich posiadaniem i prowadzeniem, tak w przypadku kont premium opłaty i prowizje mają drugorzędne znaczenie. Kluczowa jest za to jakość oferowanych usług oraz dodatkowe korzyści i przywileje dla klientów VIP.

Ile kosztuje konto premium?

Jak już wspominaliśmy, bankowe konto premium przeznaczone jest dla klientów, którzy posiadają spory majątek. Nie oznacza to jednak, że korzystanie z takiego konta wiąże się z wysokimi opłatami. Wprost przeciwnie, konto premium może być w pełni bezpłatne, o ile jego użytkownik spełni określone warunki. Może być to kwestia zdeponowania na koncie odpowiedniej kwoty np. 150 000 zł lub zapewnienie określonych wpływów na rachunek np. 10 000 zł miesięcznie w jednorazowej wpłacie.

Jakie są dodatkowe korzyści z konta premium?

Konto premium wiąże się z dostępem do dodatkowych usług. Klienci VIP mogą liczyć na pomoc dedykowanego opiekuna, który będzie pomagał im we wszystkich sprawach związanych produktami bankowymi i finansami. Do tego dochodzi pierwszeństwo na infolinii.

Poza tym klienci VIP mogą liczyć na preferencyjne warunki, jeśli zdecydują się prowadzenie konta oszczędnościowego. Również konto maklerskie powiązane z rachunkiem premium może być prowadzone za darmo.

To jednak nie wszystko. Na klientów konta premium czekają także przywileje u partnerów banku. Może być to na przykład bezpłatny wstęp do saloników Executive Lounge na polskich lotniskach.

Jak znaleźć najlepsze konto premium?

Poszczególne banki prześcigają się w pomysłach, jak przyciągnąć do siebie klientów VIP. Stąd też niełatwo porównać oferty poszczególnych rachunków dla osób zamożnych. Jednak z pomocą przychodzi aktualny ranking kont premium, w którym znajdują się wszystkie najważniejsze informacje o tego typu rachunkach. Dzięki temu w jednym miejscu można przeanalizować poszczególne oferty i wybrać tę, która wiąże się z najciekawszymi korzyściami.

Konta premium zostały stworzone z myślą o klientach, którzy mają szczególne potrzeby i dodatkowe wymagania. Jeśli tylko spełniasz wymogi banku, zdecyduj się na konto w wersji VIP i korzystaj z dodatkowych usług i bonusów dla najzamożniejszych klientów.

Więcej informacji o kontach i promocjach bankowych znajdziesz na stronie kontomaniak.pl.

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje