czwartek, 17 września 2020 09:54

Długopisy reklamowe z nadrukiem to świetne gadżety firmowe

Autor Bernard Szwabowski
Długopisy reklamowe z nadrukiem to świetne gadżety firmowe

Reklamę kojarzymy zazwyczaj z wielkoformatowymi billboardami, spotami w telewizji i w internecie czy z rozmaitymi komunikatami kontekstowymi wyświetlającymi się na różnych witrynach. Świat się zmienił, więc nic dziwnego, że naszą uwagę w największym stopniu zwracają duże media. Jednak długopisy z nadrukiem są klasycznym gadżetem reklamowym, który w dalszym ciągu się sprawdza.

Najlepszymi gadżetami firmowymi są te, które... są użyteczne. Oczywiście, że można spotkać krówki w opakowaniach z logo firmy, cukierki czy nawet całe tabliczki czekolady, jednak jak miłym upominkiem by nie były, bardzo szybko znikną, a wraz z nimi rozpuści się wspomnienie o firmie, która nas nimi obdarowała. Można spotkać też pendrive'y, które są zdecydowanie bardziej użyteczne, jak również otwieracze czy zapalaniczki. Jednak długopisy reklamowe z nadrukiem to zupełnie inna sprawa.

  • Z wyżej wymienionych gadżetów reklamowych nie każdy musi korzystać, więc nie będą użyteczne dla wszystkich, choć mogą nieźle pasować do grupy docelowej danej firmy.
  • Długopisy z logo firmy są zawsze mile widziane, bo długopis po prostu często przydaje się do rozmaitych rzeczy i rzadko kiedy się go wyrzuca. Póki pisze jest w użyciu, a to oznacza, że jest reklamą danej firmy, często przekazywaną z rąk do rąk.
  • Firmowe długopisy mogą przyjmować różną formę, która sama w sobie, wraz z jakością wykonania, jest wizytówką danego biznesu i sam design może coś o nim mówić.

Długopisy firmowe to uniwersalne rozwiązanie

Długopisy firmowe z nadrukiem świetnie sprawdzą się jako gadżety na targach branżowych czy jako upominek dołączony do przesyłki. Jeśli zastanowimy się nad tym, jak często widujemy długopisy firmowe i ile z nich mamy gdzieś w swoim mieszkaniu, to jasnym stanie się, że to skuteczna metoda promowania nazwy firmy, logo czy hasła. Bogatą ofertę długopisów reklamowych możemy znaleźć w sklepie Długopisy24. Znajdziemy tam nie tylko szeroką gamę modeli, ale również możliwość znakowania ich w rozmaitych technikach, takich jak:

  • tampondruk,
  • sitodruk,
  • grawerowanie,
  • sitodruk na okrągło,
  • nadruk brokatem.

To daje dodatkowe możliwości personalizacji długopisu reklamowego. W ramach usług zapewniona jest również dostawa długopisów pod wskazany adres. Nie trzeba się też decydować na duży nakład, bowiem można zamówić długopisy w nakładzie mniejszym. Rozsądna cena, szybki czas realizacji zlecenia i profesjonalne doradztwo to wyróżniki sklepu Długopisy24, które sprawiają, że można oczekiwać usług najwyższej jakości.

Firmowe długopisy są pewnym symbolem

Tak jak kartonowa wizytówka wciąż kojarzy się z profesjonalnym traktowaniem swojego biznesu i może robić wrażenie na potencjalnych kontrahentach, tak firmowe długopisy pokazują, że biznes jest spójny pod względem identyfikacji i działa prężnie. W końcu ma własne gadżety reklamowe, więc nie ustępuje pod tym względem konkurencji. Profesjonalne podejście można manifestować na różne sposoby, a ten przynosi dodatkowe korzyści, bo występuje pod postacią nienachalnego i użytecznego nośnika reklamy.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje