czwartek, 25 listopada 2021 21:34

Dramat w Tylmanowej. Młodzi rodzice zginęli w wypadku. Dziecko trafiło do szpitala

Autor Tomasz Stępień
Dramat w Tylmanowej. Młodzi rodzice zginęli w wypadku. Dziecko trafiło do szpitala

Do strasznej tragedii doszło dziś późnym wieczorem w Tylmanowej na drodze wojewódzkiej 969 w powiecie nowotarskim, w gminie Ochotnica Dolna. Samochód, którym podróżowali młodzi rodzice z dzieckiem wypadł z drogi i dachował. Rodzice nie żyją, dziecko przetransportowano do szpitala.

Jak podaje portal Podhale24, samochodem podróżowała 23-letnia kobieta ze Szczawnicy, 28-letni mężczyzna z powiatu myślenickiego i 2-letnie dziecko. Byli rodziną. Na drodze wojewódzkiej 969 samochód, którym podróżowała rodzina wyleciał z drogi, uderzył w betonowy przepust i dachował.

Wezwano śmigłowiec LPR, ale ze względu na trudne warunki atmosferyczne, nie doleciał na miejsce zdarzenia. W wyniku wypadku, mimo reanimacji, śmierć poniósł mężczyzna. Kobietę i 2-letnie dziecko przetransportowano do szpitala. – Przed godziną 20 nadeszła informacja o śmierci drugiej ofiary wypadku– poinformowała portal Podhale24.pl asp. Dorota Garbacz z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

Droga wojewódzka była całkowicie zablokowana. Ruch przywrócono po 21-szej. Przyczyny wypadku wyjaśni policja.

ALARM 🚨 W dniu dzisiejszym tj. 25.11.21 nasza jednostka została zadysponowana do bardzo groźnego wypadku w Tylmanowej...

Opublikowany przez Ochotnicza Straż Pożarna w Ochotnicy Dolnej Czwartek, 25 listopada 2021

fot: OSP w Ochotnicy Dolnej

Podhale

Podhale - najnowsze informacje