czwartek, 3 sierpnia 2023 12:06

Droga do sukcesu z odzieżą sportową marki SMMASH

Autor Artykuł sponsorowany
Droga do sukcesu z odzieżą sportową marki SMMASH

Wiele lat ćwiczeń, a wraz z nimi - ogromna ilość potu wylanego na sportowych matach, treningach, a także trasach biegów terenowych, przeszkodowych czy ulicznych. Wszystkie te zmagania przekonały nas, z jakimi próbami zmagają się zawodnicy (profesjonaliści oraz debiutanci) różnorodnych dyscyplin sportowych. Nasze obserwacje nie poszły na marne. Wręcz odwrotnie! Każda z nich przeszła skrupulatną analizę, aby najpierw posłużyć do opracowania, a następnie utworzenia unikalnych technologii produkcji odzieży sportowej, która ma wiarygodny wpływ na to, jak trenujesz oraz jakie wyniki uzyskujesz. Chcesz dowiedzieć się, co determinuje, że produkty SMMASH są wyjątkowe? Prezentujemy przykłady nowatorskich rozwiązań, które w nich zastosowaliśmy. Sprawdź i zadecyduj, czy chcesz zbadać ich niezawodność - także na swojej skórze!

Technologia antybakteryjna, która hamuje i neutralizuje nieprzyjemne zapachy

Po każdym ciężkim sparingu niewątpliwie widoczny jest pot, a wraz z nim – uciążliwe "aromaty”. Nie każdy jednak wie, że to nie on jest ich fundamentalną przyczyną. Za tę formę zapachu odpowiedzialne są bakterie, dla których pot oraz tworzone przez gruczoły łojowe - tłuszcze i białka - stanowią perfekcyjną pożywkę.

Jak najbardziej zdajemy sobie z tego sprawę. Z tego powodu włókna będące w produktach SMMASH, posiadają nietypowe łączenia z jonami srebra, co za tym idzie - są naturalnym środkiem umożliwiającym bezpośrednią walkę z takimi bakteriami. Zastosowane włókna nie tylko normuje temperaturę i z łatwością odprowadzają wilgoć, ale i skutecznie blokują pojawianie się oraz występowanie bakterii.

Technologia Nano, która sprawia, że ubrania działają jak Twoja druga skóra

Aby zbudować perfekcyjne warunki do ćwiczeń, czyli takie, które nie utrudniają Twoich ruchów, umożliwiają doskonałe “czucie” oraz komfort, w odzieży SMMASH stosujemy innowacyjną technologię Nano-Stretch.

Z jej pomocą nasze produkty zyskują perfekcyjną wagę (są nawet 2x cieńsze, niż tradycyjne), trwałość (ponad 2x mocniejsze), a przede wszystkim – idealnie przystosowują się do anatomicznej budowy Twojego ciała.

Technologie, które dbają, aby Twoje ciało utrzymywało idealną temperaturę

Poprawna temperatura to jeden z kluczowych determinantów, który decyduje o wygodzie, stanie zmęczenia, a najważniejsze - efektach ćwiczeń. Aby w czasie ćwiczeń wydobywać z siebie 100% – musisz dbać o to, aby temperatura nie zawierała więcej niż 37 stopni Celsjusza. Jak to zrobić?

Z rozwiązaniem ponownie pojawia się nasza odzież, oraz - technologia trójwymiarowego splotu oraz ThermoPerformanceMaterial. To dzięki nim właściwie odprowadza pot skumulowany na skórze, tym samym dbając o to, aby Twoje mięśnie były suche i o właściwej temperaturze.

Technologia Spider’s Steel, dzięki której Twoje ubrania posłużą przez długi czas

Zachęcona pajęczą siecią technologia, dała nam możliwość wytworzenia włókna, które są 2,5 x mocniejsze i aż o 140% odporniejsze na przetarcia – w porównaniu do tradycyjnych produktów termoaktywnych.

Każde grafiki są z kolei nanoszone za pomocą nowoczesnej metody – sublimacji nanocząsteczek farby. Taka technika daje możliwość zyskać nawet 40% intensywniejsze odcienie, a co najważniejsze - nie posiada rozpuszczalników czy metali ciężkich. Z pomocą tej technologii odzież SMMASH jest pozbawiona ryzyka i bez problemu może sprzyjać każdemu - także dzieciom czy alergikom. Zobacz Więcej produktów marki SMMASH i wybierz coś dla siebie.

Chcesz przekonać się, co tak naprawdę oznaczają te technologie?

Przekonaj się sam- w czasie regularnych treningów lub mierząc się na zawodach. Zapewniamy, że od razu odkryjesz różnicę, jaką robi SMMASH!

Sport

Sport - najnowsze informacje

Rozrywka