piątek, 6 sierpnia 2021 13:57

Druk książek – to tańsze, niż myślisz!

Autor Artykuł sponsorowany
Druk książek – to tańsze, niż myślisz!

Drukarnia JKB Print oferuje profesjonalny druk książek . Dostępny jest zarówno offsetowy, jak i cyfrowy. W obu przypadkach Klient samodzielnie decyduje o wszystkich parametrach, zaś finalna cena za ustalony nakład może być zaskakująco przystępna!

Jak wydrukować swoją własną książkę?

Wiele osób marzy o tym, aby ich nazwisko znalazło się na okładce książki. Czasem jednak trudno jest znaleźć wydawcę, dlatego decydują się na samodzielną publikację swojej powieści. Możemy to ułatwić – niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z beletrystyką, opracowaniem naukowym czy poradnikiem.

JKB Print wychodzi naprzeciw potrzebom potencjalnych Klientów i oferuje możliwość profesjonalnego druku książek w dowolnych nakładach. Nasze bogate doświadczenie na tym polu pozwoliło przygotować elastyczną ofertę, w której to zleceniodawca decyduje o wszystkich szczegółach finalnej publikacji. Specjalnie pod kątem zleceniodawców przygotowaliśmy wygodny w obsłudze kalkulator, w którym szybko ustawi się wszelkie parametry oraz otrzyma wycenę za wydruk podanego nakładu – jest ona wiążąca. Dlatego nie musisz niczego do niej doliczać – poza kosztami wysyłki kurierem.

Jakie książki drukujemy?

Drukarnia internetowa JKB Print jest gotowa na druk książek o różnej specyfikacji. Dlatego nie stanowią dla nas problemu formaty od pomniejszonego B6 po A4. Tak samo problemu nie stanowi oprawa – może być klejona systemem PUR, szyto-klejona, spiralowana lub zeszytowa. Naszym atutem jest nowoczesny park maszynowy, dzięki któremu możemy spełnić wszystkie wymagania Klientów. Ponadto druk książek w każdym nakładzie zajmuje niewiele czasu, dzięki czemu szybko można cieszyć się gotową publikacją. W żaden sposób nie wpływa to na jakość książki – jest ona zawsze wysoka.

Jeśli decydują się Państwo na druk cyfrowy, wówczas nakład nie ma znaczenia – jest nawet możliwe wydrukowanie jednego egzemplarza książki! Oczywiście im większy nakład, tym koszty są tańsze. Dotyczy to zarówno druku cyfrowego, jak i offsetowego. Wybierając w naszym formularzu różne opcje mogą Państwo sprawdzić, jak będzie zmieniać się ostateczna cena oraz znaleźć dla siebie parametry i nakład mieszczące się w zakładanym budżecie.

JKB Print to wysoka jakość i atrakcyjne ceny!

Dbamy o naszych Klientów, dlatego oferujemy im wysoką jakość w niezwykle atrakcyjnych cenach. Możesz przekonać się, że druk książek w JKB Print jest rozwiązaniem bardzo ekonomicznym. Sprawdź nasz  już dzisiaj – skorzystaj z naszego formularza i zobacz, ile będzie kosztować druk Twojej książki!

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje