piątek, 10 grudnia 2021 13:07

Energylandia przedłuża Mikołajki!

Autor Głos 24
Energylandia przedłuża Mikołajki!

Jak wiemy w dniu św. Mikołaj otrzymujemy prezenty. A co, jakbyśmy otrzymywali prezenty przez kolejne dni? Energylandia po raz kolejny przygotowała coś specjalnego dla fanów aktywnego wypoczynku, jazdy na roller coasterach oraz podziwiania parku świateł!

I choć Black Friday za nami, Cyber Monday już minął, to Park Rozrywki Energylandia postanowił od wtorku 7 grudnia przedłużyć Mikołajki na kolejne dni aż do piątku 10 grudnia! Zobacz, na jaki prezent możemy liczyć!

– 50 zł na bilet do Energylandii!

Od 7.12 do 10.12.2021 r. trwać będzie kolejna, mega promocja na bilety w formie elektronicznej! Tylko w tych dniach, kupując bilety poprzez stronę ticket.energylandia.pl/promotionpromo, oszczędzamy 50 zł na jednym bilecie normalnym!  

W tych dniach bilety można zakupić w cenie 99 zł za bilet normalny i 59 zł za bilet ulgowy. Bilety zakupione w promocji ważne będą do 23.12.br. i ważnością obejmują cały zimowy sezon Winter Kingdom, wraz ze wszystkimi dodatkowymi atrakcjami! Co ważne, promocja dotyczy tylko biletów zakupionych drogą elektroniczną, a szczegółowy regulamin promocji dostępny jest Tutaj.

Co na Was czeka w zimowej edycji Największego Parku Rozrywki w Polsce?

Świąteczny Winter Kingdom

Mimo zimy, Energylandia nie zwalnia tempa i rozgrzewa swoich Gości na wieloraki sposób! Do 23 grudnia, w godzinach otwarcia Parku, czyli codziennie od 10:00 do 18:00 czeka na Was 5 stref zabawy, w tym uwielbiane przez Odwiedzających roller coastery! Ponadto ogrom specjalnie przygotowanych na tę okazję atrakcji! Entuzjaści zimowych sportów i aktywnego wypoczynku z pewnością ucieszą się z dwóch lodowisk, którym towarzyszy bezpłatna wypożyczalnia łyżew, a do tego aż dwie zjeżdżalnie snowtubing – jedna dla najmłodszych, druga dla starszych Gości! Dla miłośników świątecznych klimatów polecamy Bożonarodzeniowe Jarmarki, gdzie odnajdą się zarówno miłośnicy łakoci, jak i świątecznych dań.

W Parku rozgrzać się można nie tylko zajadając się gorącym barszczem z uszkami, czy rozgrzewającą herbatą, ale zatrzymując się przy paleniskach, z których wydobywa się zapach palonego drewna niczym z otwartego kominka, tak charakterystycznego dla okresu świątecznego!

Oświęcim

Oświęcim - najnowsze informacje