wtorek, 29 czerwca 2021 07:29

Etui na sznurku, czyli designerski dodatek do Twojego telefonu

Autor Artykuł sponsorowany
Etui na sznurku, czyli designerski dodatek do Twojego telefonu

Smartfony towarzyszą nam obecnie niemal cały czas, ułatwiając komunikację i codzienne funkcjonowanie. Coraz większą ilość czynności wykonujemy mobilnie, korzystając ze smartfona. Dzięki niemu możemy zamówić zakupy do domu, wykonywać przelewy bankowe, lub załatwiać sprawy urzędowe. Biorąc pod uwagę intensywne użytkowanie naszych kieszonkowych towarzyszy, warto zadbać o ich bezpieczeństwo.

  1. Etui na telefon
  2. Etui na sznurku
  3. Etui dopasowane do Ciebie i Twojego smartfona

Częste użytkowanie sprawia, że smartfon jest narażony na różne uszkodzenia, dlatego warto zaopatrzyć się w wysokiej jakości etui, które zadba o bezpieczeństwo naszego telefonu.

Etui na telefon

Po telefon sięgamy praktycznie co chwilę. Towarzyszy nam w pracy, na spacerze, w sklepie, w trakcie imprezy u znajomych. Niemal każde wyjście z domu wiąże się z posiadaniem przy sobie telefonu. W codziennym zabieganiu nietrudno o chwilę nieuwagi, która będzie skutkować uszkodzeniem naszego smartfona. Upadek z wysokości lub uderzenia o twardy przedmiot to tylko przykładowe niebezpieczeństwa czyhające na nasz telefon. By nie doświadczyć tego na własnej skórze, warto kupić etui na telefon, które doskonale dopasuje się do wymiarów telefonu zapewniając mu ochronę przed uszkodzeniami. Przy tak częstym użytkowaniu nie może dziwić fakt, że smartfony regularnie ulegają różnym uszkodzeniom. Pęknięty wyświetlacz lub ułamana obudowa to częsty widok.

Etui na sznurku

Dla osób, które nie przepadają za trzymaniem smartfona w kieszeni, etui na sznurku to bardzo wygodne rozwiązanie umożliwiające noszenie urządzenia na szyi. Wytrzymała obudowa daje nam pewność, że smartfon nie zostanie porysowany ani uszkodzony w razie ewentualnego wypadku. Oferta sklepowa posiada obudowy do różnych marek i modeli smartfonów. Przykładowo etui na sznurku iphone posiada specjalnie wzmocnione narożniki. Obudowa zrobiona jest z niezwykle twardego i wytrzymałego plastiku, dzięki czemu mamy pewność, że smartfon nie zostanie porysowany ani uszkodzony w razie upadku. Istnieje też możliwość zdemontowania sznurka. Połączenie etui i sznurka sprawia, że smartfon jest zawsze na wyciągnięcie ręki podczas codziennych czynności.

Etui dopasowane do Ciebie i Twojego smartfona

Ilość wzorów i designerskich rozwiązań etui może oszałamiać. Szeroka paleta kolorów, różne patterny, motywy i wykończenia sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz tego dostępne są też przeźroczyste etui, jeśli ktoś woli rozwiązania pozbawione dodatkowych grafik i ozdób. A co z osobami, które zabierają swoje urządzenie w trudny teren? Dla takich użytkowników telefonów dobrym rozwiązaniem będzie etui carbon case, wykonane z niezwykle odpornego na ścieranie, a jednocześnie elastycznego tworzywa. Szeroki wybór przeróżnych wariantów etui z pewnością zaspokoi wymagania każdego właściciela smartfona.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje