środa, 21 sierpień 2019 16:58

Kierowała grupą przestępczą. Wydano za nią Europejski Nakaz Aresztowania

Napisał
Kierowała grupą przestępczą. Wydano za nią Europejski Nakaz Aresztowania Fot: Małopolska Policja

Małopolska Policja opublikowała wizerunek poszukiwanej Magdaleny Kralki. Śledczy twierdzą, że mogła kierować grupą przestępczą.

Za kobietą został wydany Europejski Nakaz Aresztowania i jest poszukiwana czerwoną notą Interpolu. Jak podają media, kobieta jest podejrzewana o kierowanie grupą przestępczą, miała kierować gangiem kiboli Cracovii. Jak powiedziała Katarzyna Cisło z małopolskiej Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie w rozmowie z TVP3, jest podejrzewana o udział i przewodzenie grupie przestępczej, która rozprowadzała narkotyki w Polsce.

Rysopis poszukiwanej:

Magdalena Kralka

wiek: 30 lat

wzrost: 172 cm

sylwetka: szczupła

oczy: zielone

włosy: proste, kolor blond

Ostatni raz zamieszkiwała w Krakowie.

 

Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania poszukiwanej można kierować do KWP Kraków Sekcja ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób, 31-571 Kraków, ul. Mogilska 109. Policja zapewnia anonimowość.

telefon: 12 61-54-420,12 61-54-446, 12 61-54-448

oficer dyżurny KWP w Krakowie - 12 61 55 510

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mateusz Łysik

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.