wtorek, 30 kwietnia 2024 08:00

Billie Eilish zagra w Krakowie! Kiedy?

Autor Katarzyna Domagała
Billie Eilish zagra w Krakowie! Kiedy?

Polscy fani jednej z obecnie najbardziej popularnych artystek młodego pokolenia na świecie będą w siódmym niebie. Billie Eilish zagra w Krakowie dwa koncerty w czerwcu przyszłego roku.

Bez wątpienia Billie Eilish to jednak największych gwiazd muzyki pop. Mimo młodego wieku zdążyła porządnie zatrząść światową sceną pop m.in. zdobywając najbardziej prestiżowe nagrody muzyczne, jak Grammy, jak również gromadząc miliony fanów na swoich koncertach.

Nowa trasa koncertowa

Billie właśnie ogłosiła daty koncertów arenowych w ramach HIT ME HARD AND SOFT: THE TOUR, które zostaną wyprodukowane przez koncern Live Nation.

Mamy świetną wiadomość dla polskich fanów artystki. 3 i 4 czerwca 2025 roku piosenkarka wystąpi w krakowskiej Tauron Arenie. Przedsprzedaż biletów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 2 maja o godz. 10. Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 3 maja na LiveNation.pl o godz. 10.

Począwszy od września 2024 roku, Eilish wyruszy w północnoamerykańską część trasy, która potrwa do końca grudnia 2024 roku. Trasa będzie kontynuowana w Australii od lutego 2025 r., a następnie odbędzie się w Europie, Wielkiej Brytanii i Irlandii i potrwa do końca lipca 2025. Pełną listę dat trasy koncertowej można znaleźć na stronie billieeilish.com.

Fot.: crommelincklars / Wikipedia

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka