wtorek, 16 listopada 2021 14:47

GoToShoot – najlepsza oferta na strzelanie w Krakowie

Autor Artykuł sponsorowany
GoToShoot – najlepsza oferta na strzelanie w Krakowie

Z czym kojarzy się nam strzelnica? Zazwyczaj z policjantami bądź wojskowymi, którzy mają obowiązek sprawdzenia swoich umiejętności posługiwania się bronią oraz celnością w trakcie wykorzystywania. Czy na pewno tylko to grono odbiorców może być zadowolone z korzystania z broni? Czy zwykły "szary człowiek", nie ma możliwości przekonania się, jakie są wrażenia od trzymania broni w ręce? Oczywiście, że każdy z nas może się sprawdzić — wystarczy zapoznać się z odpowiednią ofertą strzelnic. A w Krakowie jest tylko jedno takie miejsce warte uwagi!

Dla kogo wyjście na strzelnice może być dobrym rozwiązaniem?

Najłatwiejszą odpowiedzią byłoby powiedzenie, że strzelnica to atrakcja dla wszystkich, ale wiemy, że nikt nam w to nie uwierzy. Taka jest prawda. Strzelnica nie jest miejscem wyłącznie dla prawdziwych celebrytów czy zawodowych strzelców. Jest to miejsce, gdzie każdy z nas może rozwinąć swoje umiejętności, bądź w ogóle upewnić się, czy takie hobby faktycznie jest dla nich. Prócz tego taka strzelnica jest bardzo dobrym urozmaiceniem przyjacielskich spotkań, niezależnie czy jest to męskie grono w trakcie wieczoru kawalerskiego, czy jednak jest to zwykłe spotkanie znajomych, którzy mają dość monotonii w swoim planie spotkań.

GoToShoot – najlepsza oferta na strzelanie w Krakowie

Jeśli jeszcze nie wiemy, czym jest GoToShoot, to bardzo szybko dowiemy się o tym, że jest to dobre miejsce na rozwinięcie swoich strzeleckich umiejętności. Strzelnica ta posiada pełnoprawne szkolenia strzeleckie, dzięki czemu każdy pod okiem wykwalifikowanego specjalisty jest w stanie osiągnąć wielki sukces. W trakcie pobytu na strzelnicy możemy wybrać adekwatny dla siebie pakiet, wraz z ilością amunicji i doborem odpowiedniej broni palnej. Pakiety strzelnicze zaczynają się od 190 zł i posiadają w sobie 4 bronie oraz 30 nabojów. W bardziej "średniej" klasie strzelectwa, pakiet kosztuje w okolicach ~290 zł. Ostatni pakiet natomiast to koszt ponad 700 zł, lecz w jego cenie otrzymujemy 8 broni i łącznie ponad 100 strzałów.

Bardzo prawdopodobne, że właśnie to przez pakiety oraz osobno organizowane szkolenia i wieczory kawalerskie, GoToShoot otrzymuje tak dobre opinie w Internecie. Jakie? Wydaje się, że ocena 5,0 na portalu Google jest wystarczającym wskaźnikiem jakości, a jeśli jeszcze nie jesteśmy do końca przekonani, warto zapoznać się z zawartymi komentarzami. Jedyny aspekt, który może nas bardzo mocno zniechęcić od wyruszenia na strzelnicę, to jej lokalizacja. Strzelnica zlokalizowana jest pod adresem Pasternik 128. Przez taką lokalizację, zmuszeni jesteśmy udać się tam wyłącznie swoim prywatnym samochodem (kurs samochodem z Krakowa w kierunku Modlniczki/autostrady na Katowice). Dla osób niezmotoryzowanych jest opcja dojazdu komunikacją miejską, a dokładniej podmiejskimi autobusami.

Ustrzel ciekawą atrakcję

Skoro już wiemy, dla kogo jest możliwość postrzelania z ostrej broni oraz gdzie możemy się udać na zrealizowanie swoich marzeń, to co nas powstrzymuje? Sprawdzenie swojej celności i przekonanie się, że broń palna nie jest taka prosta w obsłudze, niczym w grach komputerowych, z pewnością będzie bardzo interesującym dla nas przeżyciem. Dlatego też czas na wyprawę do GoToShoot!

Kraków

Kraków - najnowsze informacje