poniedziałek, 23 listopada 2020 14:07

Hydrodynamiczna regeneracja DPF/FAP – skuteczny sposób na zapchany filtr cząstek stałych

Autor Artykuł sponsorowany
Hydrodynamiczna regeneracja DPF/FAP – skuteczny sposób na zapchany filtr cząstek stałych

Jeśli zauważyłeś pogorszone osiągi silnika, zapaloną kontrolkę DPF lub inne objawy zapchania filtra, oznacza to, że konieczne jest jego zregenerowanie. Skutecznym sposobem na niemalże 100% oczyszczenie DPF/FAP jest hydrodynamiczna regeneracja. To najlepsze i najskuteczniejsze obecnie na rynku rozwiązanie, w dodatku szybkie i atrakcyjne cenowo! Dzięki wykorzystaniu usług firmy kurierskiej, rozprawimy się z zapchanym filtrem z Twojego samochodu niezależnie od tego, gdzie mieszkasz – działamy na terenie całego kraju ( www.czyszczenie-dpf.com.pl )

Jeśli przyszedł czas na czyszczenie filtra, zanim spanikujesz sprawdź jak działa hydrodynamiczna regeneracja DPF / FAP! Profesjonalna regeneracja sprawi, że objawy zapchania znikną, a Ty na nowo cieszyć się będziesz pełnymi osiągami swojego samochodu.

Czym jest hydrodynamiczna regeneracja filtra DPF?

Nowoczesna metoda hydrodynamicznej regeneracji DPF to bezinwazyjna, bezpieczna metoda oczyszczenia filtra. Czyszczenie poprzedza dokładna diagnostyka z wykorzystaniem kamery inspekcyjnej, dzięki czemu diagnozujemy źródło problemu – filtr może być bowiem zapchany, ale może być także uszkodzony. Dzięki czemu wiemy, z czym mamy do czynienia i jak temu zaradzić.

Hydrodynamiczne (wodne) czyszczenie filtra cząstek stałych polega na wypłukiwaniu zaległych na filtrze zanieczyszczeń (w tym popiołów) z wykorzystaniem ciepłej wody pod wysokim ciśnieniem oraz specjalistycznych środków czyszczących. Takie czyszczenie prowadzi się cyklami, z wykorzystaniem specjalistycznej maszyny czyszczącej, aż do niemalże 100% regeneracji. Metoda jest bezpieczna, a parametry każdorazowo odpowiednio dobierane dla zyskania pełnej skuteczności. Działa niezależnie od marki samochodu czy rodzaju filtra DPF!

Wodna regeneracja DPF usuwa nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia z najdalszych zakamarków filtra, dzięki silnym strumieniom wody. Po procesie czyszczenia, następuje suszenie filtra oraz końcowe testy. Wyniki testu, będące potwierdzeniem skuteczności czyszczenia, są drukowane przez maszynę.

Jak przebiega hydrodynamiczna regeneracja filtrów?

To proces kilkuetapowy:

1.       Diagnostyka i analiza stanu filtra z wykorzystaniem kamery;

2.       Wodne czyszczenie DPF – kilkuetapowe;

3.       Dokładne suszenie filtra,

4.       Test i wydruk parametrów dla klienta.

Kto powinien skorzystać z wodnego czyszczenia DPF/FAP?

Gdy tylko zaobserwujesz objawy zapchania filtra DPF/FAP, zapraszamy do skorzystania z naszej usługi. Znajdziesz w niej skuteczną regenerację oraz przywrócenie doskonałych parametrów nawet silnie zapchanego sadzą i popiołami filtra. Dostarcz filtr do naszej firmy osobiście, lub skorzystaj z usługi transportowej na terenie całej Polski – wyślemy po niego kuriera, a Ty nie musisz się o nic martwić. Po hydrodynamicznej regeneracji DPF, kurier odwiezie gotowy sprawny filtr pod wskazany przez Ciebie adres.

Możesz także zlecić nam usługę z demontażem i ponownym montażem podzespołu. Na czas czyszczenia filtra zapewniamy pojazd zastępczy.

Skąd jednak wiedzieć, że przyszedł czas na regenerację DPF?

Najczęstszymi objawami świadczącymi o problemach z DPF są:

·         Świecąca kontrolka DPF,

·         Pogorszenie osiągów silnika,

·         Większe niż zazwyczaj średnie zużycie paliwa oraz oleju silnikowego,

·         Nietypowa, zwiększona i widoczna ilość spalin uchodzących z układu wydechowego,

·         Nieefektywna regeneracja filtra metodą pasywną,

·         Błędy wyświetlane przez komputer pokładowy.

Jeden lub więcej powyższych symptomów to sygnał do działania! Zapraszamy do wizyty w naszym warsztacie, lub zgłoszenia chęci skorzystania z regeneracji i wykorzystania usługi kurierskiej. Jesteśmy do Twojej dyspozycji – profesjonalni, doświadczeni fachowcy!

Mycie filtra DPF - dlaczego warto?

Pamiętaj, że praktyki usuwania filtra są nielegalne! Jeszcze niedawno część kierowców niestety tak robiła – obecnie nie jest to opłacalne! Po pierwsze, ceny regeneracji są naprawdę atrakcyjne w stosunku do ceny nielegalnego usunięcia filtra, a po drugie – za brak filtra grożą wysokie kary oraz możliwość nieprawidłowości wykrytych przez komputer pokładowy. Nie warto pakować się w większe kłopoty. Inną alternatywą jest wypalanie filtra, oferowane przez niektóre warsztaty – warto jednak wiedzieć, iż jest to metoda nieskuteczna w przypadku gdy zanieczyszczenia stanowi popiół – nie można go wypalić! Najskuteczniejszą obecnie metodą poradzenia sobie z problemem jest hydrodynamiczna regeneracja DPF / FAP.

Wodne czyszczenie filtra cząstek stałych to gwarancja szybkiego i skutecznego zregenerowania zapchanego filtra. Usuniemy sadzę, popioły i inne zanieczyszczenia, nie ingerując w strukturę i budowę filtra. Zadbaj o swój samochód i jego silnik już dziś – jeśli Twój filtr DPF wymaga regeneracji, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Pozwól nam szybko, skutecznie i tanio rozwiązać problem zapchanego DPF!

Motoryzacja

Motoryzacja - najnowsze informacje