niedziela, 17 marca 2024 08:23

Jacek Karnowski w Wieliczce: Wybieramy wolne wybory [WIDEO]

Autor Artykuł sponsorowany
Jacek Karnowski w Wieliczce: Wybieramy wolne wybory [WIDEO]

14 marca z wizytą do Wieliczki przyjechał Jacek Karnowski - doświadczony samorządowiec, wieloletni prezydent Sopotu, obecnie poseł na sejm RP, założyciel Ruchu Samorządowego Tak! dla Polski.

Jacek Karnowski w Wieliczce spotkał się z gospodarzem miasta, również współzałożycielem Ruchu Samorządowego Tak! dla Polski - Arturem Koziołem oraz członkami jego Komitetu Wyborczego, startującymi w wyborach do Rady Miasta, a także kandydatami do Rady Powiatu i Województwa Małopolskiego.

PAMIĘTAJCIE O WYBORACH 7 KWIETNIA

PAMIĘTAJCIE O WYBORACH 7 KWIETNIA

Opublikowany przez Artur Kozioł Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka Niedziela, 17 marca 2024

Wieloletni prezydent Sopotu wyraził poparcie dla Burmistrza Wieliczki oraz kandydatów jego ugrupowania, podkreślając ogromne doświadczenie w pracy samorządowej wszystkich uczestniczących z tego komitetu w wyborach.

W spotkaniu również uczestniczyli założyciele Komitetu Wyborczego Wyborców Porozumienie Samorządowe. Łukasz Sadkiewicz , Pełnomocnik Komitetu przedstawił kandydatów do rady powiatu Wielickiego. Roman Ptak, Burmistrz Niepołomic przypomniał jak ważne jest uczestnictwo w wyborach. Michał Hebda - kandydat na Burmistrza Niepołomic zaprosił w imieniu Komitetu wszystkich mieszkańców do głosowania 7 kwietnia.

Wieliczka - najnowsze informacje

Rozrywka