środa, 19 października 2022 07:30

Jeśli go znasz, zadzwoń na policję. Doszło do przestępstwa

Autor Katarzyna Jamróz
Jeśli go znasz, zadzwoń na policję. Doszło do przestępstwa

Policjanci z Komisariatu Policji Tarnów-Centrum prowadzą czynności w śledztwie nadzorowanym przez Prokuraturę Rejonową w Tarnowie w sprawie kradzieży rozbójniczej, do której doszło 1 sierpnia około godziny 17.00.

Nieznany jak dotąd sprawca, z maseczką ochronną na twarzy pojawił się w markecie budowlanym przy ul. Błonie w Tarnowie, skąd ukradł warte kilkaset złotych folie i taśmy malarskie. Towar za który nie miał zamiaru zapłacić pakował w foliowy worek, po czym opuścił sklep, kierując się w stronę ronda u zbiegu ulic Błonie i Jana Pawła II.

– W pościg za nim ruszył starający się zapobiec kradzieży ochroniarz. Złodziej użył wobec mężczyzny przemocy, kierował też w jego stronę gaz pieprzowy. Ostatecznie jednak sprawcy udało się uciec. Wykonane do tej pory czynności nie dały odpowiedzi na pytanie kim jest sprawca

– informuje tarnowska policja.

Jeśli znasz mężczyznę ze zdjęcia, byłeś świadkiem zdarzenia lub masz jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości złodzieja – skontaktuj się z policją. Funkcjonariusze gwarantują anonimowość.

Inf./Fot. KMP Tarnów

Tarnów - najnowsze informacje