czwartek, 8 października 2020 12:40

Kim są sugardaddys?

Autor Artykuł sponsorowany
Kim są sugardaddys?

Kim jest sugardaddy i sugarbaby? Co ich łączy? Jaka jest różnica pomiędzy typ typem relacji, a klasycznym związkiem?

Kim są sugardaddys?

Sugardaddys to zwrot odnoszący się do zamożnych, z reguły starszych mężczyzn, którzy pragną wejść w relację ze zdecydowanie młodszą partnerką (tzw. sugarbaby). W Polsce opisywane zjawisko bywa również określane mianem sponsoringu. Co istotne to fakt, iż ten typ relacji nie ma nic wspólnego ani z prostytucją, ani też tzw. eskortą. Na czym polega różnica? Otóż sugardaddys z założenia poszukują partnerek, z którymi zwiążą się na dłuższy okres. Co więcej, taka relacja może - lecz nie musi - być oparta na seksie. Błędem jest zakładać, iż sugardaddys spotykają się ze swoimi sugarbaby wyłącznie w hotelu czy też innym, umówionym miejscu. W praktyce bowiem seks stanowi wyłącznie jeden z wielu elementów opisywanej relacji. Można zatem przyjąć, iż w praktyce jest to po prostu typ związku.

No dobrze, ale czym zatem różni się relacja łącząca sugardaddy z sugarbaby od klasycznego związku? Przede wszystkim tym, że w przypadku opisywanej relacji role partnerów są często z góry określone. Poza tym w grę wchodzi aspekt finansowy. Sugarbaby z założenia jest wręcz obsypywana prezentami i – mówiąc wprost – nie musi martwić się o pieniądze, bowiem o jej finanse troszczy się sugardaddy. Warto dodać, iż niejednokrotnie decyzja o byciu sugarbaby podyktowana jest chęcią podbudowania budżetu. Nic dziwnego, w końcu faktem jest, iż sugardaddy chętnie dzieli się ze swoją partnerką posiadanymi dobrami i sam dba o to, aby żyła ona na wysokim poziomie.

Naturalnie istnieją różne typy sugardaddys, tak jak różni są ludzie wchodzący w opisywany rodzaj związku. Część mężczyzn będzie wymagała od młodszej partnerki głównie seksu, inni wsparcia w trudnym momencie życia, a jeszcze inni będą skupieni na niej samej. No dobrze, ale czy w świecie sugardaddy i sugarbaby jest miejsce na miłość. Oczywiście, że tak! Bardzo często takie relacje przeradzają się w prawdziwy związek, a partnerów zaczyna łączyć głębokie uczucie. Co więcej, zdarza się, iż relacja ma swój finał na ślubnym kobiercu.

No dobrze, ale gdzie w takim razie znaleźć sugardaddy bądź sugarbaby? Osoby chętne na wejście w ten rodzaj związku poznają się z reguły na przeznaczonych do tego portalach, takich jak np. Sugar Daddy Polska.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje