wtorek, 31 maja 2022 09:11

Kolejne zwłoki znalezione w Gorlicach. Morderstwo, a może samobójstwo?

Autor Patryk Trzaska
Kolejne zwłoki znalezione w Gorlicach. Morderstwo, a może samobójstwo?

Dzisiaj (31 maja) ujawniono zwłoki mężczyzny w Dominikowicach (powiat gorlicki). Jest to drugie ciało znalezione w przeciągu dwóch dni. Sprawę powiązań bada cały czas policja.

We wtorek w godzinach porannych policjanci otrzymali zgłoszenie o zwłokach znajdujących się kilka metrów od lasu w Dominikowicach. Ciało odnalazła kobieta, która wybrała się tamtą trasą na poranne bieganie. Na miejscu od razu pojawiły się jednostki policji, straży pożarnej i Zespołu Ratownictwa Medycznego, który stwierdził zgon.  Według wstępnych informacji denat to 26-letni mieszkaniec Gorlic. Na drodze, niedaleko miejsca, w którym odnaleziono zwłoki, służby zabezpieczyły samochód, który najprawdopodobniej należał do odnalezionego mężczyzny. Na chwilę obecną przyczyna zgonu nie jest jeszcze znana. Nieoficjalnie można usłyszeć, że mogło dojść do samobójstwa. Śledczy nie wykluczają udziału osób trzecich w zdarzeniu.

Przypomnijmy, że wczoraj (30 maja) funkcjonariusze odnaleźli zwłoki 47-latka w jednym z domów przy ulicy Stróżowskiej w Gorlicach.

  • Po więcej informacji kliknij - TUTAJ

Obie sprawy są wyjaśniane, jednak jak powiedział Tadeusz Cebo, prokurator Prokuratury Rejonowej w Gorlicach w rozmowie z "Gorlice naszemisato" - Dzisiejsza śmierć 26-latka nie ma związku z wczorajszą sprawą. Przyczynę zgonu 26-latka ustala grupa dochodzeniowo-śledcza, która pracuje pod nadzorem prokuratora.

fot. zdjęcie ilustracyjne (pixabay)

Gorlice - najnowsze informacje