wtorek, 5 września 2023 14:21

Koncerty, spektakle, kabarety. Rusza Sądecka Jesień Kulturalna

Autor Marzena Gitler
Koncerty, spektakle, kabarety. Rusza Sądecka Jesień Kulturalna

Koncerty takich gwiazd jak Ralph Kamiński, Kult czy Wanda Kwietniewska, popularne kabarety i najciekawsze spektakle teatrów z całej Polski - Sądecka Jesień Kulturalna to wydarzenia, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. O tegorocznym programie i biletach, które sprzedają się jak świeże bułeczki rozmawiamy z Małgorzatą Majką, wiceprezydent Nowego Sącza i Benedyktem Juliuszem Polańskim, dyrektorem MOK i organizatorem SJK.

Już w najbliższy weekend, 9 września rozpoczyna się Sądecka Jesień Kulturalna. Wydarzenie, którego kolejna edycja odbywa się w tym roku, bardzo dobrze znają mieszkańcy Nowego Sącza i okolic, tworzący podczas koncertów i występów niepowtarzalną atmosferę. Warto jednak, aby z jego programem zapoznali się też ludzie spoza Sądecczyzny, bo każdy znajdzie w nim coś dla siebie.

Z jakich zniżek na bilety mogą skorzystać nowosądeczanie? Których wydarzeń nie można absolutnie przegapić? Jak udało się spiąć budżet tak dużej imprezy oraz o tegorocznym programie i biletach, które sprzedają się jak świeże bułeczki na scenie Miejskiego Domu Kultury (jednego z miejsc, gdzie będą odbywały się występy, drugim jest wspaniały amfiteatr w Parku Strzeleckim) rozmawiamy z Małgorzatą Majką, wiceprezydent Nowego Sącza i Benedyktem Juliuszem Polańskim, dyrektorem MOK i organizatorem SJK.

Bilety na wydarzenia

  • Zobacz też:
Sądecka Jesień Kulturalna: Polska Czołówka Artystyczna
Sądecka Jesień Kulturalna [https://sadeckajesienkulturalna.pl/], flagowe wydarzenie artystyczno-kulturalne Nowego Sącza, przygotowuje się na trzeci sezon z rzędu, aby powitać miłośników sztuki, muzyki i teatru. To wyjątkowe święto kultury, zapoczątkowane w Nowym Sączu w 2021 już na stałe wpisało się…
Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje

Rozrywka