czwartek, 22 grudnia 2022 18:44

Koszmarny wypadek na DW-780. Są ranni. Lądował LPR

Autor Katarzyna Jamróz
Koszmarny wypadek na DW-780. Są ranni. Lądował LPR

Do bardzo groźnego wypadku doszło w miejscowości Brodła (powiat chrzanowski, gmina Alwernia). Droga wojewódzka 780 w kierunku Alwernii i Liszek była zablokowana.

W godzinach popołudniowych doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych oraz autokaru wycieczkowego, którym podróżowały łącznie 54 osoby narodowości meksykańskiej (jedna z nich była niepełnoletnia). Pasażerowie autokaru wyszli ze zdarzenia bez szwanku.

W wypadku poszkodowane zostały dwie osoby (kierowcy osobówek). Jedna z nich w ciężkim stanie została przetransportowany do szpitala. Na miejscu lądował LPR.

– Miejscowość Brodła w powiecie chrzanowskim DW-780 jest zablokowana w kierunku Alwernii oraz Liszek.Doszło do zderzenia samochodu osobowego z autobusem oraz dwóch samochodów osobowych 2 osoby poszkodowane, jedna osoba w stanie ciężkim zabrana do szpitala przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe R6.Wszystkie służby na miejscu.

– czytamy na Facebooku Patrol998-Małopolska.

Miejscowość Brodła w powiecie chrzanowskim DW-780 jest zablokowana w kierunku Alwernii oraz Liszek. Doszło do zderzenia...

Opublikowany przez Patrol998-Małopolska Czwartek, 22 grudnia 2022

Fot. Patrol998-Małopolska (OSP Brodła)

Chrzanów - najnowsze informacje