poniedziałek, 7 sierpnia 2023 07:20

Koszmarny wypadek. Samochód rozerwany na pół. Droga powiatowa całkowicie zablokowana

Autor Katarzyna Jamróz
Koszmarny wypadek. Samochód rozerwany na pół. Droga powiatowa całkowicie zablokowana

Do fatalnego wypadku doszło w poniedziałek (7 sierpnia) na granicy miejscowości Piekiełko i Koszary w powiecie limanowskim. Droga powiatowa obecnie jest całkowicie zablokowana.

W poniedziałek (7 sierpnia) o godzinie 6:30 w miejscowości Koszary (powiat limanowski, gmina Limanowa) doszło do zderzenia samochodu osobowego z dostawczakiem. Siła uderzenia była tak duża, że Audi rozpadło się na dwie części.

– W wypadku uczestniczyły dwa pojazdy. Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana, jest to droga powiatowa. Kierujący zostali zabrani do szpitala. Czekamy na informację o stanie ich zdrowia – powiedziała w rozmowie z Głos24 st. asp. Jolanta Batko, rzeczniczka prasowa KPP w Limanowej.

Przyczyny i okoliczności tego fatalnego zdarzenia ustala pracująca na miejscu policja. Jak informuje oficer prasowa, droga powiatowa będzie zablokowana przez najbliższą godzinę.  

[AKTUALIZACJA]

Jak poinformowała policja, w zdarzeniu na szczęście nikt nie został poważnie ranny. Według ustaleń funkcjonariuszy, 21-letni kierujący samochodem marki Audi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z kierującym pojazdem marki Ford. 21-latek został ukarany mandatem karnym.

Fot. Policja Limanowa

Limanowa - najnowsze informacje

Rozrywka