piątek, 25 listopada 2022 10:32, aktualizacja 3 lata temu

Kraków: Dramat na Zakrzówku. Strażacy wyciągnęli z wody kobietę

Autor Katarzyna Jamróz
Kraków: Dramat na Zakrzówku. Strażacy wyciągnęli z wody kobietę

W piątek (25 listopada) na terenie Zakrzówka, strażacy wyciągnęli z wody kobietę u której niewyczuwalne były funkcje życiowe. Na miejscu, podjęto reanimację.

– Około godziny 8, dostaliśmy zgłoszenie od jednego z przedstawicieli firmy, która prowadzi prace budowlane na terenie Zakrzówka, z podejrzeniem, że w wodzie mogą znajdować się, bądź znajduje się, człowiek lub ludzkie zwłoki. Na miejsce zadysponowana była straż pożarna i policja. Strażacy ze zbiornika wodnego wyciągnęli kobietę, u której niewyczuwalne były funkcje życiowe. Po podjętej reanimacji, udało się przywrócić jej funkcje życiowe. Kobieta żyje, ale jest w ciężkim stanie

– powiedział w rozmowie z Głos24, podkom. Piotr Szpiech - rzecznik prasowy policji KMP w Krakowie.

Kobieta w ciężkim stanie została przetransportowana do szpitala. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny tego miejsca. Policja ustala okoliczności w jaki sposób kobieta znalazła się w wodzie.

Fot. Katarzyna Jamróz - Głos24/Ilustracyjne

Twórz portal informacyjny razem z nami!

Byłeś świadkiem wypadku? Masz ważną informację lub problem, o którym powinniśmy napisać? Skontaktuj się z naszą Szybką Linią Głos24!

Zadzwoń do dyżurującego dziennikarza, zostaw wiadomość głosową lub prześlij zdjęcia i opis sytuacji przez WhatsApp lub maila.

WhatsApp/Telefon: 666 97 24 24

Mail: kontakt@glos24.pl

Obserwuj nas w Google News

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka