piątek, 14 sierpnia 2020 13:35

Kraków. Letni relaks z Arena Garden Street Food Market

Autor Marzena Gitler
Kraków. Letni relaks z Arena Garden Street Food Market

Stand-up Tomasza Olbratowskiego i Przemysława Skowrona, muzyka na żywo z pokazem tańca latynoskiego, a także śniadania na trawie i animacje dla dzieci to atrakcje, które czekają na krakowian w najbliższych dniach w Arena Garden Street Food Market – strefie, która działa przy TAURON Arenie Kraków codziennie od godz. 12.00. Wstęp na jej teren jest bezpłatny.

W niedzielę tuż obok obiektu, w Parku Lotników Polskich, odbędzie się projekcja filmu „Tajemnice Silver Lake” w ramach Nowohuckiego Kina Plenerowego. Wstęp na to wydarzenie jest również bezpłatny. Z kolei w ramach akcji „Bądź turystą w swoim mieście” w czwartki można zwiedzić TAURON Arenę Kraków za pięć złotych.

HARMONOGRAM WEEKENDU:

Piątek, 14 sierpnia

  • godz. 12.00 – otwarcie strefy
  • godz. 20.00 – muzyka na żywo: AZZJA - pochodząca z Krakowa półfinalistka VII edycji programu Must Be The Music, The Voice Of Poland, uczestniczka debiutów w Opolu 2019 r., zwyciężczyni konkursu "Podziel się swoją pasją". Wystąpi w trio.

Sobota, 15 sierpnia

  • godz. 10.00-12.30 – Śniadanie na trawie w Arena Garden. Więcej informacji TUTAJ
  • godz. 12.00 – otwarcie strefy
  • godz. 20.00 - muzyka na żywo Dj NH+ - krakowski dj i producent muzyczny, którego sety to mieszanka hip-hopu, house i rocka.

Niedziela, 16 sierpnia

Wstęp na wszystkie atrakcje Areny Garden jest bezpłatny.

Ponadto, codziennie na parkingu TAURON Areny Kraków, od strony Parku Lotników Polskich, działa strefa dmuchańców ze zjeżdżalnią gigant, poduchami do skakania i eurobungee.


Arena Garden Street Food Market to strefa przygotowana w klimacie ogrodu, która przez całe wakacje będzie działać przy TAURON Arenie Kraków. Do jej aranżacji wykorzystano dekoracje z roślin i drewna. Odpoczywać można na leżakach, w specjalnie przygotowanych altanach z meblami ogrodowymi oraz w Coffee Garden. Część gastronomiczna obejmuje kilkanaście food trucków serwujących potrawy z różnych stron świata. W ofercie są m.in.  frytki tradycyjne, bułeczki bao, pizza, burgery, dania z grilla, lody rzemieślnicze, wata cukrowa i inne słodycze. Działają również punkty z zimnymi i ciepłymi napojami – pyszną kawą, domową lemoniadą i piwem. Część oferty zmienia się w poszczególnych tygodniach. Arena Garden została zorganizowana zgodnie z wytycznymi sanitarnymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz w oparciu o stosowne rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Regulamin obowiązujący na terenie Arena Garden jest dostępny na stronie areny oraz na terenie strefy.

Więcej informacji: www.facebook.com/ArenaGardenKrakow

inf. i foto: krakow.pl

Kraków

Kraków - najnowsze informacje