wtorek, 30 listopada 2021 11:41

Kreowanie mody na sztukę w biznesie on-line

Autor Artykuł partnera
Kreowanie mody na sztukę w biznesie on-line

Jak wykorzystać narzędzia Google do promocji firmy i produktów? Czy media społecznościowe to niezbędne zaplecze nowoczesnej firmy? Czy fotografia i video mogą być sposobem na biznes? Odpowiedzi na te i inne pytania, dotyczące sektora kreatywnego, znaleźć można w trakcie organizowanej przez Małopolską Agencję Rozwoju Edukacji Przedsiębiorczości i Innowacji konferencji pod nazwą „Kreowanie mody na sztukę w biznesie on-line”.

Województwo Małopolskie aktywnie promuje, obejmujący twórców, organizatorów życia kulturalnego i świata mediów, oferując możliwości rozmaitych form zatrudnienia, sektor kreatywny. Przemysły kreatywne są połączeniem wiedzy, kreatywności z przedsiębiorczością i dobrze pojętą ekonomiką osobistej produktywności. Województwo wspiera także różnego rodzaju inicjatywy oraz tworzy programy, w ramach których promowane są między innymi działania pro przedsiębiorcze z różnych branż.

Odpowiedzią na te działania jest inicjatywa Małopolskiej Agencji Rozwoju Edukacji Przedsiębiorczości i Innowacji, która w dniach od 30 listopada do 3 grudnia organizuje konferencję on-line pn. „Kreowanie mody na sztukę w biznesie on-line”.
W ramach wydarzenia omówione przez prelegentów – praktyków branżowych i wykładowców akademickich - zostaną takie obszary tematyczne, jak:

  • wykorzystanie narzędzi Google do promocji firmy i produktów
  • media społecznościowe jako niezbędne zaplecze nowoczesnej firmy
  • fotografia i video – sposób na biznes
  • kultura i sztuka on-line – inne możliwości prezentacji i twórczości
  • moda jako przejaw własnego spojrzenia na zmiany społeczne w dobie pandemii
  • sektor kreatywny a zrównoważony rozwój
  • pasja, umiejętność kreacji i tworzenia innowacyjności
  • jak tworzyć startupy – możliwości finansowania i rozwoju

Prelegentami będą praktycy branżowi oraz wykładowcy akademiccy.

Link do rejestracji - https://sadecki.news/rejestracja-na-konferencje-online-kreowanie-mody-na-sztuke-w-biznesie-on-line/

Edukacja

Edukacja - najnowsze informacje