poniedziałek, 15 kwietnia 2024 09:18

Którą wycieczkę fakultatywną wybrać na Gran Canarii?

Autor Artykuł sponsorowany
Którą wycieczkę fakultatywną wybrać na Gran Canarii?

Jako jedno z niewielu polskich biur wycieczkowych na hiszpańskiej Gran Canarii chcielibyśmy Państwu zaprezentować nasz bogaty asortyment wycieczek fakultatywnych po tej wyjątkowo malowniczej wyspie! Z dumą możemy oznajmić, że jako jedyni na wyspie posiadamy niezwykle zróżnicowany, ale zarazem przemyślany program. Tylko z Gran Canaria 4 You mają Państwo pewność, że każda wycieczka będzie niezapomnianą i malowniczą przygodą. Różnorodność naszych ofert nie wynika tylko z bogactwa wyboru miejsc, do których docieramy, ale również z indywidualnego charakteru każdej wycieczki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą jedyną w swoim rodzaju ofertą! Jej szczegóły znajdą Państwo poniżej.

Wycieczka: Malownicza Gran Canaria

Wycieczka „Malownicza Gran Canaria” to praktycznie niemożliwa do zapomnienia podróż, która zapewni ogrom radosnych wspomnień. Przede wszystkim skupiamy uwagę na zaprezentowaniu turystom wybrzeży wyspy z każdej możliwej strony. Warto pamiętać, że podczas objazdu dookoła przyjrzeć się można różnorodnej florze. Oferta zalecana jest dla miłośników fotografowania i podziwiania piękna, a zarazem potęgi natury.

Jednym z punktów wliczonych w ofertę zwiedzania są tzw. kolorowe skały czyli  Monumento Natural Azulejos de Veneguera. Do innego punktu opisywanej wycieczki należy także Gejzer Bufadero, wydmy Maspalomas, znajdujące się niedaleko słynnego Palmitos Park funkcjonujący jako połączenie ZOO i ogrodu botanicznego. Polski przewodnik wliczony w ofertę! Więcej informacji znajdą Państwo na https://www.grancanaria4you.pl/wycieczki-gran-canaria/wycieczka-malownicza-gran-canaria

Wycieczka: Kontynent w pigułce

Wycieczka „Kontynent w pigułce” wypełniona jest ogromem kontrastów i zarazem przepełnionych tajemnicą miejsc, mających na celu przeżycie przygody i zdobycie wielu niepowtarzalnych fotografii. Podziwianie natury nie będzie jedynym zajęciem turysty, gdyż będzie mieć możliwość także „zdobycia” szczytu.

W trakcie wycieczki będą mieli Państwo szansę odkrycia tajemniczej groty Guanczów i przebycia ukrytych wąwozów. Poznają Państwo także tajniki produkcji kosmetyków z aloesu. Ponadto, w ofercie, specjalnie dla Państwa, będzie stało otworem miasteczko górskie Fataga. Co więcej, przewidywalny w programie wycieczki jest także Roque Nublo, uważany za jeden z największych neków świata. Jako ostatni punkt wycieczki zaplanowane jest odwiedzenie mieszkania w skale - Casa Cueva Canaria, w którym będą mogli Państwo nabyć lokalne pamiątki. Polski przewodnik także jest wliczony w cenę! Więcej informacji o tej wycieczce znajdą Państwo na stronie: https://www.grancanaria4you.pl/wycieczki-gran-canaria/wycieczka-kontynent-w-pigulce

Wycieczka: VIP 4 You

Podczas wycieczki VIP 4 You odwiedzicie Państwo starówkę tętniącego życiem Las Palmas i rozsmakujecie się w kanaryjskiej kawie barraquito. Co więcej, możliwa będzie degustacja rumu z pierwszej w Hiszpanii rumiarnii.  Dodatkowo, w programie przewiduje się zwiedzenie jedynej w Europie plantacji kawy. Warto wspomnieć, że nie ominie Państwa możliwość skosztowania lokalnych specjałów takich, jak np. dżem z kawy.

W ramach wycieczki VIP 4 You planujemy również odwiedzenie punktu widokowego na Las Palmas i miejsca, gdzie odbywają się światowe zawody w bodyboardingu - Bañaderos. Następny punkt wyprawy, wąwóz Veneguera swoimi magicznymi widokami oczarowuje nie tylko turystów, ale i producentów filmowych, dzięki czemu zagrzał miejsce w produkcjach Hollywoodzkich. Dla Gości z Polski, polski przewodnik jest wliczony w cenę! Więcej informacji znajdą Państwo na https://www.grancanaria4you.pl/wycieczki-gran-canaria/wycieczka-vip-4-you

Wycieczka indywidualna po Gran Canarii

Ten rodzaj wycieczki ma na celu zapewnić Państwu swobodę i przede wszystkim elastyczność w planowaniu zwiedzania dotychczas nieodkrytych zakątów wyspy. Wszystko co zobaczycie podczas tej wycieczki fakultatywnej,  zależy od Państwa indywidualnych preferencji. Czas trwania wycieczki również dopasowany jest do Państwa oczekiwań. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby każda wycieczka indywidualna spełniała wszelkie życzenia naszych klientów. Wycieczkę na Państwa zasadach poprowadzi polski przewodnik.

W celu umówienia się na jedną z powyższych wycieczek zapraszamy do kontaktu:

Turystyka

Turystyka - najnowsze informacje

Rozrywka