czwartek, 4 listopada 2021 08:42

Kuchnie wolnostojące do profesjonalnej gastronomii. Poznaj najnowsze propozycje producenta Smeg

Autor kal
Kuchnie wolnostojące do profesjonalnej gastronomii. Poznaj najnowsze propozycje producenta Smeg

W każdym lokalu gastronomicznym najważniejszym sprzętem AGD okazuje się kuchenka. Czy warto wybrać ją w wersji wolnostojącej? Na pewno godnymi rozważenia są propozycje marki SMEG. Projektuje ona i produkuje profesjonalne wyposażenie restauracji. Modele zasilane gazem są dostępne w tak wielu wariantach konstrukcyjnych i stylistycznych, że każdy przedsiębiorca znajdzie wśród nich model spełniający jego oczekiwania.

Kuchnie SMEG w klimacie retro

To nieprawda, że wyposażenie kuchennego zaplecza musi  być maksymalnie praktyczne, nawet kosztem estetyki. SMEG jak zawsze udowadnia, że design może iść w parze z funkcjonalnością. Jedną z najciekawszych kolekcji, jaka trafiła do sprzedaży są kuchnie wolnostojące inspirowane stylistyką retro (zob. https://iguanasklep.pl/producenci/smeg-3/kuchnie-wolnostojace). Są one wyposażone w trzy piekarniki o różnych pojemnościach, a także praktyczne funkcje – pieczenia, rozmrażania, łatwego czyszczenia Ever Clean automatycznego zapłonu, zabezpieczeń przeciwpyłowych. Widać tu troskę o detale – pojawiła się pojemna szuflada dolna oraz solidny żeliwny ruszt.

Nowoczesne kuchnie wolnostojące SMEG

Bliżej Ci do nowoczesnych klimatów? SMEG ma także kolekcje kuchni wolnostojących inspirowanych współczesnym designem. Na pierwszy rzut oka zaskoczy Cię ich energetyczna kolorystyka. Pomarańczowa, żółta, czerwona czy zielona kuchnia na pewno wyróżni się na tle stalowych mebli gastronomicznych. A jeżeli szukasz sprzętu w podobnej stylistyce, to srebrna kuchenka ze stali nierdzewnej okaże się najlepszym wyborem.

Kuchnie SMEG do wszystkich pomieszczeń

SMEG ma ciekawe propozycje dla wszystkich, którzy potrzebują profesjonalnych kuchni gastronomicznych. W sprzedaży są urządzenia o szerokości od 60 do 150 cm. Przestronne zaplecze czy mały metraż – teraz wyposażenie każdego z tych wnętrz może stać się bardziej ergonomiczne, z wykorzystaniem każdego dostępnego metra kwadratowego. Zaletą wybrania kuchni SMEG jest nie tylko design czy funkcjonalność. Produkty dostępne są w rozbudowanych kolekcjach, na które składają się zarówno kuchnie gazowe, jak i kuchnie elektryczne.

Do nich możesz dokupić inne sprzęty, w tym piekarniki, lodówki czy zamrażalki. Do tego cała seria małego AGD – podręcznego, ekonomicznego w eksploatacji i stylowego. Przygotowywanie dań w takim miejscu to prawdziwa przyjemność – goście Twojej restauracji na pewno zobaczą tę radość na swoim talerzu!

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje