niedziela, 9 sierpnia 2020 12:15

Limanowa: Będą zbiorowe wymazy wśród gości weselnych

Autor Aleksandra Tokarz
Limanowa: Będą zbiorowe wymazy wśród gości weselnych

Ponad 100 gości, którzy wzięli udział w weselu w Limanowej objętych zostało kwarantanną. Na jutro (10.08) zaplanowano zbiorowe wymazy.

Zaczęło się od wesela w gminie Łukowica. To tam, w ostatni weekend lipca odbyło się przyjęcie, na którym bawiła się osoba zakażona koronawirusem. Po pobraniu wymazów okazało się, że zakażone są 24 osoby, w tym 5 członków zespołu muzycznego, którzy przed objęciem kwarantanną grali na innym weselu – w Limanowej.

Limanowa: Koronawirus na kolejnym weselu! Dziś pobór wymazów
Kolejny przypadek zakażenia koronawirusem odnotowano na Limanowszczyźnie. Chodzi o uczestnika wesela, które odbyło się w ostatni weekend lipca w gminie Łukowica. We wtorek, 4 sierpnia pobrane zostaną wymazy od kolejnych osób, które brały udział w przyjęciu. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w…

Sanepid planuje przebadać osoby, które bawiły się na weselu w Limanowej. Do badań zgłoszono około 100 osób, które powiązano z tą imprezą.

Na jutro zaplanowano zbiorowe pobory wymazów. Punkt utworzony zostanie przy boisku przy kościele w Starej Wsi-Roli. Pobranie wymazów rozpocznie się o godzinie 10.

Info. Limanowa.in foto ilustracyjne

Limanowa - najnowsze informacje

Rozrywka