sobota, 24 lutego 2024 12:48

Makabryczne odkrycie na przystanku. Nie żyje 34-latek

Autor Marzena Gitler
Makabryczne odkrycie na przystanku. Nie żyje 34-latek

Mężczyznę z obrażeniami głowy znaleziono w sobotę, 24 lutego, rano na jednym z przystanków w Kalwarii Zebrzydowskiej. Wezwany na miejsce lekarz stwierdził zgon 34-latka.

Makabryczne odkrycie w Kalwarii Zebrzydowskiej. W sobotę o godz. 7.57 na przystanku autobusowym przy ul. Jagiellońskiej (obok skrzyżowania z ul. Zgody) w stronę Barwałdu Górnego, przechodzień zauważył nieprzytomnego mężczyznę z obrażeniami głowy. Na miejscu wezwano służby. Lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził, że młody człowiek nie żyje.

🔥 ALARM OSP Kalwaria Zebrzydowska 🔥 15/2024 🔥 📅 24.02.2024 r. ⏰ 07:57 🚩 Kalwaria Zebrzydowska, ul. Jagiellońska 🔥 Pomoc...

Opublikowany przez Ochotnicza Straż Pożarna w Kalwarii Zebrzydowskiej Piątek, 23 lutego 2024

Przybyli na miejsce policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli ślady i ustalili tożsamość mężczyzny, który miał przy sobie dokumenty. Okazało się że ofiara to 34-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego.

W pobliżu przystanku, na którym znaleziono mężczyznę, znajduje się duża hala hurtowni. W okolicy są budynki z zewnętrznymi kamerami monitoringu - być może ich zapis ułatwi pracę śledczym. Mundurowi z Kalwarii apelują też do osób, które wczoraj w nocy lub dziś nad ranem mogły przechodzić lub przejeżdżać w tym miejscu, o przekazywanie informacji, które mogą się przyczynić do wyjaśnienia okoliczności w jakich doszło do tragedii.  

fot. pixabay (zdjęcie ilustracyjne) i Fb. OSP Wadowice

Wadowice

Wadowice - najnowsze informacje

Rozrywka