poniedziałek, 18 grudnia 2023 08:52

Makabryczny wypadek na torach. Nie żyje mężczyzna

Autor Katarzyna Jamróz
Makabryczny wypadek na torach. Nie żyje mężczyzna

Dzisiejszej nocy (18 grudnia), kilka minut po północy w miejscowości Wola Rędzińska, doszło do tragicznego wypadku. Pociąg relacji Przemyśl-Praga śmiertelnie potrącił znajdującego się na torach kolejowych mężczyznę. Jego ciało zostało rozczłonkowane.

Do koszmarnego wypadku doszło w miejscowości Wola Rędzińska (powiat tarnowski, gmina Tarnów). Pociąg relacji Przemyśl-Praga śmiertelnie potrącił mężczyznę, który znajdował się na torach. Po dotarciu na miejsce zdarzenia, Zespół Ratownictwa Medycznego, odstąpił od czynności ratunkowych.

Ruch pociągów był wstrzymany

Według informacji przekazanych przez portal Tarnovska.tv, mężczyzna doznał urazu głowy, a jego ciało zostało rozczłonkowane. Nikt z podróżujących pociągiem nie został poszkodowany. Ruch pociągów na trasie Dębica-Tarnów przez kilka godzin był wstrzymany. Okoliczności tego tragicznego zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.

#UWAGA! W Woli Rzędzińskiej kilka minut po północy doszło do śmiertelnego potrącenia osoby przez pociąg relacji Przemyśl...

Opublikowany przez 112Tarnów.pl - Tarnowski Portal Ratowniczy Niedziela, 17 grudnia 2023

Na miejscu wypadku obecni byli strażacy z PSP Tarnów, druhowie z OSP Wola Rędzińska, Zespół Ratownictwa Medycznego, Policja oraz Straż Ochrony Kolei.

Fot. Ilustracyjne/KPP w Szydłowcu

Tarnów - najnowsze informacje

Rozrywka