wtorek, 14 maja 2024 07:39

Maszyna rolnicza wciągnęła rękę kobiety. Dramatyczny wypadek koło Łapanowa

Autor Katarzyna Jamróz
Maszyna rolnicza wciągnęła rękę kobiety. Dramatyczny wypadek koło Łapanowa

Do dramatycznego wypadku doszło w poniedziałek (13 maja) w godzinach popołudniowych w miejscowości Brzezowa (powiat bocheński, gmina Łapanów). 37-latka, podczas prac, włożyła rękę do siewnika. Na miejsce natychmiast skierowano służby ratunkowe.

Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło przed godziną 15:00 podczas prac rolnych w miejscowości Brzezowa. Poszkodowana została 37-letnia kobieta, która włożyła rękę do siewnika. – Po dotarciu na miejsce okazało się, że dłoń została wciągnięta przez siewnik rolniczy. Działania polegały na ustabilizowaniu dłoni oraz uwolnieniu jej przy pomocy narzędzi hydraulicznych – informuje za pośrednictwem Facebooka OSP KSRG Łapanów.

#UWAGA‼️WYPADEK PODCZAS PRAC GOSPODARSKICH ‼️⤵️ ℹ️W miejscowości Brzezowa w gminie Łapanów podczas prac gospodarskich...

Opublikowany przez Bochnia112.pl - Bocheński Portal Ratowniczy Poniedziałek, 13 maja 2024

Kobieta trafiła do szpitala

Strażacy przy pomocy sprzętu hydraulicznego uwolnili rękę kobiety. Poszkodowana 37-latka w stanie niezagrażającym życiu została przetransportowana do szpitala. Na miejscu obecni byli strażacy z PSP Bochnia, druhowie z OSP KSRG Łapanów, OSP Zbyniów, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja.

Fot. Bochnia112.pl-Bocheński Portal Ratownicy (Fot. PSP Bochnia)

Bochnia

Bochnia - najnowsze informacje

Rozrywka