środa, 28 lutego 2024 12:47

Modne kolory w Twojej kuchni i łazience jeszcze dziś? Sprawdź, jak to możliwe

Autor Artykuł sponsorowany
Modne kolory w Twojej kuchni i łazience jeszcze dziś? Sprawdź, jak to możliwe

Dlaczego remont w kuchni i łazience jest trudny?

Remont nigdy nie jest najprzyjemniejszym okresem – Twój dom pełen jest kurzu, porozkładane folie sprawiają wrażenie bałaganu, a narzędzia budowlane wydają głośne, często irytujące dźwięki. Odnawianie pokoju jest zatem trudne, ale skuteczne – po zakończeniu prac możesz cieszyć się zupełnie nowym wnętrzem. Inaczej jednak sprawa wygląda z łazienką oraz kuchnią – zwykle nie są one tak duże jak pokoje, a ponadto nieraz musisz respektować rozmieszczenie kluczowych elementów, takich jak przyłącze wody, rury odpływowe i wentylacja. W związku z tym trudno w nich przeprowadzić naprawdę gruntowny remont – otrzymujesz raczej odświeżoną wersję starego układu, niż coś zupełnie nowego. A jednak widzisz sam, że warto. Na szczęście można to zrobić szybciej i… prościej.

Ekspresowa metamorfoza łazienki i kuchni - czy to możliwie?

Czy ekspresowy remont kuchni i łazienki jest w ogóle możliwy? Jeśli zależy Ci jedynie na efektownym odświeżeniu wnętrza i nie chcesz wymieniać sanitariów - jak najbardziej. Seria farb V33 Easy Renowacja, przeznaczonych do konkretnych pomieszczeń, pozwoli Ci na pomalowanie wielu elementów zarówno kuchni, jak i łazienki, dzięki czemu uzyskasz niemal identyczny efekt, jak w przypadku długotrwałego remontu. Stanie się to jednak w zdecydowanie krótszym czasie – zazwyczaj w ciągu jednej doby. Co więcej, w stosunku do kosztów związanych z wymianą kolejnych obiektów na nowe, malowanie okaże się wielokrotnie tańsze. Ponadto, możesz dokonać go sam, bez konieczności zatrudniania fachowców.

Odnów kuchnię z farbą V33 – taupe z serii Easy Renowacja

Nowoczesna kuchnia to śmiałe kolory. Czy nie chciałbyś, aby w Twoim wnętrzu zagościł modny odcień taupe? Ten szarobrązowy kolor, będący uśrednioną barwą futra kreta europejskiego (stąd właśnie nazwa – une taupe to po francusku ‘kret’), wprowadzi przyjemny, swojski, a jednocześnie współczesny akcent do kuchni. V33 taupe świetnie sprawdzi się zestawiony z innymi, zwłaszcza jaśniejszymi barwami, urozmaicając wrażenie całości. Jak łączyć odcień taupe z innymi w aranżacji pomieszczenia? Przede wszystkim wykorzystaj te farbę nie tylko na powierzchni mebli.

Nie tylko meble, czyli co pomalujesz farbą V33 taupe?

W zasadzie możliwości ogranicza przede wszystkim Twoja wyobraźnia. V33 taupe pozwoli bowiem na odnowienie (dosłownie) całej kuchni. Możesz pomalować nią meble: surowe drewno, lakierowane albo pokryte wcześniej farbą, płyty meblowe i laminaty. Niezależnie od materiału, możesz pokryć go farbą V33 taupe z serii Easy Renowacja Kuchnia. Wystarczy go przygotować, czyli umyć i wysuszyć (albo lekko zmatowić i odpylić, jeśli jest porowaty) – nie musisz stosować podkładów, czy zdzierać starej powłoki. V33 taupe pokryje jednak równie dobrze szereg innych powierzchni – ścienne płytki ceramiczne lub szklane nie stanowią dla niej problemu. Mało tego, plastikowe i metalowe sprzęty AGD również mogą zyskać dzięki niej drugie życie. Jeśli marzy Ci się blat pomalowany V33 taupe, pokryj go dla zwiększonej trwałości lakierem V33 do blatów kuchennych.

Czego możesz się spodziewać po farbie V33 taupe?

Przede wszystkim – trwałości. Farba Easy Renowacja Kuchnia V33 taupe to produkt zapewniający powłokę odporną na typowe zabrudzenia pojawiające się podczas gotowania oraz plamy z napojów, np. kawy, herbaty lub wina. Odbarwień nie spowodują także gęste sosy, sos vinegret ani ketchup, pozostanie odporna także na działanie tłuszczów (również gorących). Co ciekawe, powierzchnie pokryte farbą V33 możesz bez obaw czyścić za pomocą łagodnych detergentów. Nie obawiaj się, że ją łatwo przetrzesz – jej struktura opiera się częstemu myciu.

Nowy wygląd łazienki dzięki farbom? – V33 cynamon, czy V33 antracyt?

Podobnie wszechstronną serią jest Easy Renowacja Łazienka – farby V33 cynamon i V33 antracyt to modne dziś barwy, którymi urozmaicisz monotonię tradycyjnych schematów kolorystycznych toalety. Kolor V33 cynamon wywodzi się od popularnej przyprawy pozyskiwanej z kory subtropikalnego drzewa, cynamonowca kamforowatego – wprowadzi zatem do Twojej łazienki przytulne odcienie, zapewniające o bezpieczeństwie. V33 antracyt natomiast bazuje na tak właśnie nazwanej odmianie węgla kamiennego – najbogatszej w ten pierwiastek; barwa ta będzie lepiej nadawała się do pomieszczenia w stylu industrialnym. Znajdziesz go np. w ofercie sklepu internetowego RAB-DOM:; https://www.rabdom.pl/pl/p/V33-Easy-Renowacja-Lazienka-2L-Antracyt-3V3/7586. Obie natomiast dobrze skomponują się z jasnymi dodatkami – choćby z bawełną.

Co wyróżnia farby V33 Easy Renowacja Łazienka?

Przede wszystkim technologia Aquaresist, która pomalowanym elementom zapewnia wodoszczelność – nie musisz obawiać się wody spływającej po blacie wokół zlewu. Ponadto, umożliwia ona pomalowanie wnętrza prysznica po uprzednim przygotowaniu – wyobraź sobie ściany pokryte V33 cynamon, otulające Cię podczas kąpieli. Farby te są odporne na działanie preparatów higieny osobistej – mydła, szamponu etc., nie są im również straszne charakterystyczne dla łazienek wahania temperatury. Zdecydujesz się?Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje

Rozrywka