wtorek, 6 września 2022 14:04

Moskitiery ramowe: dlaczego warto je mieć?

Autor Artykuł sponsorowany
Moskitiery ramowe: dlaczego warto je mieć?

Pierwszy dzień lata zwykle oznacza bezchmurne niebo i duże ilości słońca, ale także, że ​​do naszych domów ponownie zaczęły wdzierać się owady. Istnieje wiele sposobów radzenia sobie z nimi, ale najskuteczniejszym jest zamontowanie moskitier. Na rynku dostępne są różne rodzaje produktów, które warto dopasować do swoich potrzeb. Poznaj powody, dla których warto mieć w swoim domu moskitiery ramowe!

Wysoka skuteczność moskitier ramowych

Moskitiery ramowe to najłatwiejszy i najbezpieczniejszy sposób na zwalczanie owadów w domu. Ta mechaniczna zapora zapobiega penetracji owadów do środka pomieszczenia. Raz włożone do okien mogą w nich być nie tylko przez całe lato, ale także cały rok. Wystarczy, że będą odpowiednio dobrze pielęgnowane.

Najtańsze moskitiery stale generują problemy, ponieważ są krótkotrwałe, mogą się przesuwać, rozrywać, a nawet blokować dostęp światła do pomieszczenia. Wynika to z faktu używania dziesiątek tysięcy moskitier z supermarketów. Moskitiery Karnix wykonane są z cienkiego i mocnego włókna szklanego, dzięki czemu nie pękają, nie zwijają się ani nie blokują światła. Bez problemu można także wykonać niestandardowej wielkości produkty, których instalacja nie będzie stanowiła problemu, a ramki idealnie dopasują się do ramy okiennej.

Moskitiera ramowa – zalety

Jednym z najtrwalszych rozwiązań są moskitiery ramkowe, które są zoptymalizowane dla konkretnej wielkości okna. Najwygodniejsze są te, które są mocowane na zewnątrz za pomocą uchwytów, które nie muszą ingerować w ramę okna. W takim przypadku mówimy o montażu bezinwazyjnym. Takie rozwiązanie jest bardzo praktyczne, gdyż są to moskitiery, które można łatwo zdjąć. Dzięki temu możemy go zdemontować na zimę lub w razie potrzeby wyczyścić. W ten sposób znacznie wydłużymy żywotność naszego produktu. Moskitiera ramowa wykonana jest z aluminium malowanego proszkowo oraz siatki z włókna szklanego powlekanego PCV. Są dostępne w różnych kolorach i można je zamówić w dowolnym rozmiarze.

Moskitiery ramowe montowane bezinwazyjnie, czyli bez ingerencji w ramę okienną, pozwalają także na bezproblemowe mycie całych okien. Wystarczy przed czyszczeniem odpiąć zaczepy moskitier i je wyjąć. Następnie po zakończonym myciu włożyć je i przekręcić zaczepy.

Dużą zaletą w kwestii estetycznej jest szeroki wybór kolorów moskitier ramowych, co pozwala na perfekcyjne dopasowanie produktu do kolorystyki ramy okiennej w taki sposób, by nie osłona nie odznaczała się na elewacji budynku.

Moskitiera ramowa pełni także funkcję filtra na okno, dzięki czemu wiele pyłków i zanieczyszczeń nie przedostanie się do wewnątrz pomieszczenia, gdy mamy w oknach moskitery ramowe.

Moskitiera ramowa na wymiar

W przypadku niestandardowych wymiarów okien gotowe produkty mogą być nieodpowiednie i tworzyć szczeliny, przez które mogą przedostawać się owady. Dostępna na stronie https://www.karnix.pl/moskitiery-ramowe.html produkty można dopasowywać w taki sposób, by nie tylko odpowiadały wymiarom światła okna, lecz także odpowiednio dobrać grubość wykonanych z aluminium profili moskitiery ramowej do swoich potrzeb.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje