wtorek, 20 grudnia 2022 12:25

Na kajakach z górki w Parku Jordana. To nie halucynacje!

Autor Patryk Trzaska
Na kajakach z górki w Parku Jordana. To nie halucynacje!

A gdyby tak wybrać się na kajaki...do Parku Jordana? Na taki oryginalny pomysł na zimowe szaleństwo wpadli przedstawiciele Akademickiego Klubu Turystyki Kajakowej "Bystrze". Jak zakończył się ten nietypowy "spływ" kajakowy?

Przechadzający się w czwartkowy wieczór po krakowskim Parku Jordana przecierali oczy ze zdumienia. Jednak widok kilkudziesięciu ludzi zjeżdżających po parku na kajakach to nie były halucynacje, a inicjatywa Akademickiego  Klubu Turystyki Kajakowej "Bystrze".

"Cześć! Wygląda na to, że zima już się rozpoczęła, rzeki jakby zmieniły stan skupienia, a to oznaczać może tylko jedno....SNOW KAYAKING! W czwartek o 18:00 spotykamy się na górce w Parku Jordana, pakujemy pupy w kajaki i jazda w dół! Ubierzcie się ciepło! - najlepiej w ubrania, których nie będzie Wam szkoda jeśli Wasz kajak zrobi fikołka. Kto może wziąć udział w zabawie? Każdy! Dzieci oczywiście pod opieką dorosłych. Weź tatę, koleżankę, współlokatora i sąsiadkę i każdego komu przyda się dawka dobrej zabawy na śniegu. Będziemy czekać na Was o 18 na szczycie górki w Parku Jordana" – pisali organizatorzy w poście zachęcającym do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Okazuje się, że miłośników takiego spędzania czasu nie brakuje, ponieważ tak wysoka frekwencja zaskoczyła nawet organizatorów. Z relacji uczestników wynika, że ten nietypowy "spływ" kajakowy w pełni się udał.

foto ilustracyjne: AKTK Bystrze/pixabay

Kraków

Kraków - najnowsze informacje