piątek, 9 lutego 2024 11:05

Nagle zaczął się obnażać w autobusie. Do akcji ruszyli pasażerowie

Autor Mirosław Haładyj
Nagle zaczął się obnażać w autobusie. Do akcji ruszyli pasażerowie

W czwartek (8 lutego) strażnicy miejscy interweniowali przy Rondzie Barei w sprawie mężczyzny, który obnażał się przed kobietami w autobusie.

Straż miejska poinformowała, że w czwartkowy wieczór (8 lutego) w jednym z autobusów komunikacji miejskiej doszło do nieobyczajnego i bulwersującego zachowania.

–Wieczorem do komendy straży miejskiej przybiegł zdenerwowany mężczyzna. Zwrócił się do dyżurnego o natychmiastową pomoc w przejęciu mężczyzny, który dopuścił się czynu nieobyczajnego w obecności kobiet. Gdy zorientował się, że jest w potrzasku, próbował uciec, ale został złapany, a teraz pilnują go świadkowie na przystanku przy Rondzie Barei. Strażnicy, którzy właśnie rozpoczynali swoją wieczorną służbę udali się we wskazane miejsce i przejęli mężczyznę

–relacjonują strażnicy miejscy.

Mundurowi przyznają, że tylko dzięki szybkiej i skutecznej reakcji świadków sprawca został ujęty. Po ustaleniu dokładnego przebiegu zdarzenia oraz wylegitymowaniu wszystkich biorących udział w interwencji osób, całość sprawy przekazano policji.

Inf.: SM

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka