piątek, 4 grudnia 2020 13:05

Naprawa okien w Krakowie - od teraz zamówienie serwisu może być utrudnione

Autor Artykuł sponsorowany
Naprawa okien w Krakowie - od teraz zamówienie serwisu może być utrudnione

Szczelne i odpowiednio wyregulowane okna nie tylko zapobiegną dostawaniu się zimna do mieszkania, ale i uchronią domowników przed szkodliwym smogiem. W Krakowie czystym powietrzem można cieszyć się tylko przez kilka godzin w ciągu dnia, dlatego warto zadbać o okna. Jaki wpływ ma to na nasze zdrowie i samopoczucie? Z jakiego powodu nie powinieneś zwlekać z serwisem swoich okien? Odpowiedzi znajdziesz poniżej!

Zadbane okna to oszczędność!

Czy serwis okien to dobra inwestycja? Kiedy zbliża się sezon grzewczy, zaczynamy zastanawiać się, w jaki sposób obniżyć nasze rachunki za ocieplenie domu czy mieszkania. Gdy nasze okna są nieszczelne, ciepło ucieka, co powoduje, że grzejniki muszą działać ze zwiększoną mocą. Regulacja i uszczelnienie okien są jednymi z najskuteczniejszych i najbardziej opłacalnych sposobów na zmniejszenie rachunków za ogrzewanie. Zadbaj o swoje okna, a gwarantujemy, że zaoszczędzisz niemałą kwotę!

Regulacja okna na dobre zdrowie i samopoczucie!

Prawidłowo zamontowane i wyregulowane okna mają ogromny wpływ na nasze zdrowie i nastrój.  Uszczelnione chronią nie tylko przed chłodem, ale i wilgocią, która sprzyja powstawaniu szkodliwych dla zdrowia grzybów i pleśni. Zagrzybione ściany negatywnie oddziałują na nasz układ nerwowy, oddechowy oraz mogą powodować poważne problemy skórne. Ponadto dbając o odpowiednią regulację okien, dobrze wyciszymy swoje mieszkanie, dzięki czemu nie będą dopływały uciążliwe odgłosy z zewnątrz, które powodują ból głowy i problemy z koncentracją.

Serwis okien w walce ze smogiem!

Kraków od wielu lat jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych polskich miast… Nasze miasto zmaga się z bardzo wysokim poziomem smogu zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Co powoduje smog? Kaszel, problemy z oddychaniem, zapalenie spojówek, pogorszenie nastroju, czy obniżona odporność to zaledwie namiastka dolegliwości, na które wpływa zanieczyszczone powietrze.

Decydując się na odpowiednie uszczelnienie okien, zapobiegniemy przedostaniu się zanieczyszczeń do naszego mieszkania i tym samym zminimalizujemy ryzyko wystąpienia chorób, które powoduje smog. Oczywiście nie unikniemy wietrzenia naszych mieszkań, dlatego w miarę możliwości powinniśmy śledzić informacje o aktualnym stanie powietrza w Krakowie i kierując się nimi wybrać odpowiedni moment. Nie zapominajmy o skręceniu grzejników na czas wietrzenia!

Naprawa okien w Krakowie – możesz mieć problem z wolnym terminem!

Zdecydowałeś się na serwis okien? Świetnie, ale możesz wylądować w długiej kolejce klientów! Jak mówi Marcin Polmański z serwisu Naprawek.pl, na przełomie jesieni i zimy firmy zajmujące się naprawą i regulacją okien mają najwięcej pracy:

„W okresie jesienno-zimowym przekazujemy najwięcej zleceń dotyczących naprawy, regulacji lub uszczelniania okien. W samym Krakowie, we wrześniu i październiku 2020 roku, odnotowaliśmy ponad 750 zleceń na tego typu usługi. To  prawie o 15% więcej niż w zeszłym roku. Jeśli myślimy nad serwisem okien, nie warto zwlekać z decyzją, ponieważ później może pojawić się problem z wolnymi terminami”.

Nadchodzi zima i warto pomyśleć nad skorzystaniem z usług specjalistów, którzy fachowo uszczelnią i wyregulują nasze okna. Teraz jest najlepszy czas na serwis okien! Niestety, w związku z dużym popytem na tego typu usługi może pojawić się problem z dostępnością techników. Jeśli chcemy oszczędzić swój czas i znaleźć firmę, która będzie dysponowała wolnym terminem, najlepiej zrobić to za pośrednictwem serwisów internetowych takich jak Naprawek.pl, które poinformują nas o dostępności specjalistów wykonujących interesującą nas usługę.

Kraków

Kraków - najnowsze informacje