wtorek, 26 kwietnia 2022 12:11

Nie wiesz co obejrzeć w weekend? Sprawdź te produkcje z Netflixa

Autor Artykuł sponsorowany
Nie wiesz co obejrzeć w weekend? Sprawdź te produkcje z Netflixa

Na polskim rynku pojawia się coraz więcej platform streamingowych. Jedne tańsze, drugie droższe; jedne z własnymi produkcjami, inne puszczające stare filmy... Można by wymieniać w nieskończoność. Generalnie każdy znajdzie taką platformę, która odpowiada mu najbardziej. Jest jednak platforma, którą ma z pewnością połowa populacji Polski i na której chętnie ogląda się przedstawiane tam produkcje. Mowa oczywiście o Netfliksie, na którego wejście do Polski swego czasu czekali niemalże wszyscy. Teraz produkcji, jakie można tam obejrzeć, jest całe mnóstwo. Pojawia się pytanie - co obejrzeć, aby się dobrze bawić? W końcu ryzyko trafienia na słaby film, przy takiej ilości tytułów, jest całkiem spore. Mamy więc propozycję po co warto sięgnąć.

Niewybaczalne

Jeden z ostatnich filmów, w których pojawiła się Sandra Bullock. Aktorka ogłosiła, że pora na dłuższą przerwę (może już do grania w filmach w ogóle nie wróci?), aby zająć się swoimi dziećmi. Zanim jednak zawiesiła karierę - pojawiła się w produkcji "Niewybaczalne", którą dzisiaj możecie podziwiać na Netflixie. To bardzo dobry film, który niesamowicie nas poruszył. Opowiada o Ruth Slater, która wychodzi z więzienia, w którym przebywała za brutalne przestępstwo. Społeczeństwo najchętniej samo wymierzyłoby karę, nie akceptuje jej i nie chce jej powrotu. W miejscu, które niegdyś było jej domem, dzisiaj nie czuje się chciana. Walczy o przebaczenie i szansę na to, aby znów móc normalnie żyć. Jednocześnie zrobi wszystko, by odnaleźć swoją młodszą siostrę, z którą zmuszona była zerwać kontakt. To naprawdę poruszające i wciągające kino, więc nie ma co się zastanawiać - warto po prostu włączyć.

Projekt Adam

Coś dla fanów Ryana Reynoldsa, a także produkcji sci-fi, bo wiadomo - nie każdy będzie w stanie to przełknąć. Przeniesiecie się w czasie, a właściwie to pewien podróżujący w czasie pilot to zrobi. Film opowiada o tym, jak rzeczony pilot, wraz z młodszą wersją samego siebie, ale również ze swoim zmarłym ojcem (tutaj wiele osób wywróci oczami, tylko fani science fiction będą w stanie czytać dalej) będzie próbował się pogodzić z jego przeszłością, a to wszystko po to, by uratować to, co dopiero będzie. Jest to naprawdę miły smaczek, do obejrzenia całą rodziną.

Wyjazd na weekend

Obejrzeliśmy i byliśmy bardzo mocno zdziwieni. Nie udało nam się przewidzieć zaskoczenia, a w pewnym momencie mieliśmy wrażenie, że każdy jest tam w zmowie. Ale po kolei. Beth jedzie do swojej przyjaciółki, do Chorwacji. Doskonale się bawią, celebrują czas razem, ale kiedy Beth budzi się rano - jej przyjaciółki nie ma. Zniknęła. Dlatego kobieta będzie robiła, co może, aby wyjaśnić co się stało z jedną z najbliższych jej osób. Każdy kolejny trop, na który wpada, okazuje się być albo niewiele znaczący, albo jest brutalnym kłamstwem. Film jest doskonały na sobotni, leniwy wieczór. Miło jest zobaczyć Leighton Meester w produkcji innej niż "Plotkara" - to też dodaje trochę produkcji!

Diabeł wcielony

Niesamowicie wielowątkowy, przenikający się tytuł. Mroczna opowieść o tym, że czasami dobro dochodzi do granicy, musi stać się złem absolutnym, aby to zło pokonać. Dopóki się tego filmu nie obejrzy, to wszystko będzie brzmiało jak jeden wielki bełkot. Nie da się jednak w kilku zdaniach opowiedzieć, o czym jest ta produkcja. To po prostu tytuł, który przenosi nas do małego miasteczka w stanie Ohio, gdzie obserwować będziemy rzeczywistość powojenną, w której brutalność, zło, spryt i korupcja mają się dobrze. A wśród tego wszystkiego młody chłopak, który jest gotów zrobić absolutnie wszystko, by chronić swoich bliskim przed złem całego świata. Tylko czy chroniąc przed złem, nie stajemy się trochę tacy sami? Wartością dodaną jest gwiazdorska obsada, która wspaniale tę produkcję udźwignęła.

Winni

Tutaj głosy są podzielone (wydaje się, że jak w każdej produkcji, ale tutaj zdecydowanie mocno to widać). Nam jednak ta produkcja całkiem przypadła do gustu i wbrew pozorom - wcale nie ma nic do tego Jake Gyllenhaal! Akcja tego filmu to w zasadzie jeden poranek. Wszystko dzieje się w dyspozytorni numeru alarmowego 911. Operator Joe Baylor dostaje telefon od kobiety, która mówi o śmiertelnym niebezpieczeństwie. To od niego zależy czy kobiecie uda się przeżyć. Wkrótce jednak odkrywa, że nic nie jest takie, jakim się wydaje, a wyjście z tej sytuacji zapewni mu jedynie zmierzenie się z prawdą.

Wpis powstał we współpracy ze stroną https://spokeo.pl, gdzie znajdziecie mnóstwo informacji o serialach i filmach.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje