czwartek, 11 maja 2023 10:32

Niebywała gratka. Kino Bezgotówkowe zawita do Proszowic!

Autor Artykuł sponsorowany
Niebywała gratka. Kino Bezgotówkowe zawita do Proszowic!

Już 16 maja do Proszowic zawita kino objazdowe, które kontynuuje swoją podróż po Polsce w kolejnej odsłonie projektu Bezgotówkowego Kina Objazdowego. Przez cały dzień będzie można zobaczyć na dużym ekranie najnowsze filmy dla dorosłych i dzieci oraz skorzystać z atrakcyjnych promocji.

Akcja, którą organizuje Fundacja Polska Bezgotówkowa została zainicjowana w odpowiedzi na potrzebę upowszechniania kultury oraz edukacji w zakresie finansów cyfrowych wśród mieszkańców mniejszych miejscowości, w których na co dzień nie ma dostępu do kina.

Bezgotówkowe Kino Objazdowe w tym roku odwiedzi m. in. Piwniczną-Zdrój, Sułkowice i  Proszowice. W każdej miejscowości seanse filmowe dla różnych grup wiekowych będą się odbywać od rana do wieczora. Mieszkańcy będą mogli obejrzeć na dużym ekranie najnowsze premiery kinowe m.in.: „Air”, „Skołowani”, „Filip", „Prawdziwe życie aniołów”, a dla najmłodszych „Szczęście Mikołajka" „Wróżka Zębuszka i „Kici Kocia mówi: Dzień dobry!”.

Zniżki dla płacących bezgotówkowo

Dla wszystkich widzów Bezgotówkowego Kina Objazdowego, którzy dokonają płatności na stronie internetowej www.filmowobezgotowkowo.pl  lub kartą, telefonem czy za pomocą zegarka w kasie kina oraz w barku kinowym, przewidziano 10-procentową zniżkę na bilety i zestawy kinowe. W ten sposób organizatorzy zachęcają do używania kart płatniczych i wdrażania w życie hasła: Żyj filmowo, płać bezgotówkowo! Przewidziano też rabaty dla grup zorganizowanych oraz niższe ceny dla studentów i seniorów.

Z myślą o przedsiębiorcach

Pokazom kinowym towarzyszyć będzie akcja promocyjna. Przed ośrodkami kultury w każdej odwiedzanej miejscowości pojawi się nowoczesny kamper, a w nim - mobilne biuro Fundacji Polska Bezgotówkowa, gdzie będzie można uzyskać informacje na temat płatności bezgotówkowych oraz programów wsparcia dla przedsiębiorców, które realizuje Fundacja. Każdy przedsiębiorca, który odwiedzi kamper i zostawi wizytówkę, otrzyma voucher na gratisowy popcorn. Będzie mógł również od razu skorzystać z Programu Polska Bezgotówkowa, podpisując umowę na bezpłatną instalację terminala płatniczego i pokrycie kosztów jego użytkowania przez pierwsze 12 miesięcy lub do osiągnięcia obrotu na poziomie 100 tys. zł.

Ceny biletów: normalne 20 zł, ulgowe 18 zł, grupowe 16 zł
Bilety do kupienia na stronie www.FilmowoBezgotowkowo.pl
Polub nas na Fecebooku @FilmowoBezgotowkowo
Więcej informacji o Fundacji na: www.PolskaBezgotowkowa.pl i www.GotowiBezgotowkowi.pl

Organizator: Outdoor Cinema
Partner strategiczny: Fundacja Polska Bezgotówkowa
Agenci rozliczeniowi: Elavon, eService, Fiserv, PayTel, PeP, Worldline
Partner: KoKo Kamper

Proszowice - najnowsze informacje

Rozrywka