czwartek, 1 września 2022 15:04

Nowe biuro poselskie w Wieliczce. "To miasto na to zasługuje"

Autor Patryk Trzaska
Nowe biuro poselskie w Wieliczce. "To miasto na to zasługuje"

Wieliczka warta jest tego, by mieć posła czy senatora z Platformy Obywatelskiej. Przed nami dużo pracy i na tym chcemy się skupić – mówiła posłanka Urszula Augustyn podczas otwarcia swojego biura poselskiego. Kiedy będzie otwarte biuro i jakie sprawy będzie można tam załatwić.

Nowo otwarte biuro poseł Augustyn mieści się przy placu Tadeusza Kościuszki 2 w Wieliczce. –  Biuro będzie czynne w każdy poniedziałek. Jeżeli komuś ten termin nie odpowiada, to będziemy się umawiali telefonicznie na dowolny termin, tak aby można było przyjść, porozmawiać, zostawić swoje sugestie, podyskutować może pospierać się, w kwestii problemów, które dotyczą tej ziemi, ludzi mieszkających tutaj – mówiła posłanka Platformy Obywatelskiej.

Urszula Augustyn zwracała również uwagę, na ważną rolę Wieliczki w kontekście wyborów. – Wiemy doskonale, że biuro poselskie jest naprawdę bardzo potrzebne. Wiele osób przychodziło, dyskutowało z nami na tematy, które wyliczą dotyczą potrzeb mieszkańców. Dzisiaj otwieramy po raz kolejny biuro poselskie w Wieliczce, licząc na to, że mieszkańcy tego pięknego miasta i pięknego powiatu zechcą razem z nami popracować nad tym, aby w przyszłej kadencji partia (wtedy już mam nadzieję rządząca Platforma Obywatelska) wraz ze swoimi koalicjantami miała posła z tej  ziemi. Wieliczka jest tego warta – zaznaczała Augustyn.

fot. UMiG Wieliczka

Wieliczka

Wieliczka - najnowsze informacje

Rozrywka