wtorek, 30 sierpnia 2022 08:07

Sądecka Jesień Kulturalna - 42 spektakle, 12 koncertów, Stand Up!

Autor Artykuł partnera
Sądecka Jesień Kulturalna - 42 spektakle, 12 koncertów, Stand Up!

Sądecka Jesień Kulturalna to bezprecedensowy i  największy festiwal kulturalny na mapie małopolski, a nie będzie przesadą powiedzieć, że również w kraju. Od 9 września do 9 października bieżącego roku Nowy Sącz będzie gościł plejadę znanych i lubianych artystów sceny i estrady.

Nowosądecka Jesień Kulturalna

Wystarczy wspomnieć, że wszyscy chętni wziąć udział w tym przedsięwzięciu mogą w tym czasie spotkać takie osobistości świata kultury jak: Maria Pakulnis, Dorota Stalińska, Hanna Śleszyńska, Joanna Liszowska, Adrianna Kalska, Kazimierz Kaczor, Krzysztof Tyniec, Piotr Gąsowski, Rafał Królikowski, Anna Dereszowska, Mikołaj Roznerski, Artur Barciś, Cezary Żak, Paweł Wawrzecki, Małgorzata Pieczyńska, Bartłomiej Topa, Agnieszka Więdłocha, Andrzej Nejman, Paweł Małaszyński i wielu, wielu innych nie mniej znanych i sławnych.

Polska scena muzyczna ma w tym roku również bardzo mocną reprezentacją bo usłyszeć i zaśpiewać będzie można z wieloma wykonawcami i zespołami, a wybierać można z bardzo bogatego zestawu: Lady Pank, Stare Dobro Małżeństwo, Golec uOrkiestra, Michał Szpak, Eleni, Grażyna Brodzińska, Marek Piekarczyk, Krzysztof Cugowski i Felicjan Andrzejczak z największymi swoimi przebojami.

Sądecka Jesień Kulturalna to 42 spektakle, 12 koncertów, Stand Up,  a wszystko w przepięknych krajobrazach Beskidu Sądeckiego

Wszystkich chętnych zapraszamy tej jesieni do Nowego Sącza!

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje