czwartek, 19 marca 2020 12:21

Nowy Sącz. Od dziś zamknięte place zabaw i siłownie plenerowe, a prezydent radzi wychodzić i pojechać na święta

Autor Marzena Gitler
Nowy Sącz. Od dziś zamknięte place zabaw i siłownie plenerowe, a prezydent radzi wychodzić i pojechać na święta

MOSiR w Nowym Sączu poinformował, że od dziś zamknięte zostają place zabaw i siłownie zewnętrzne. Decyzję podjął Ludomir Handzel po pytaniu mieszkanki, które padło podczas wczorajszego spotkania online z prezydentem.

Od dziś nie można korzystać w Nowym Sączu z placów zabaw i siłowni. Do tej pory spotykali się na nich ludzie z dziećmi, co zauważali wczesniej w komentarzach na Facebooku mieszkańcy. O zaknięciu MOSiR poinformował na Facebooku.

Kochani, ze względu na panującą sytuację, na polecenie Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla, w dniu...

Gepostet von MOSiR Nowy Sącz am Donnerstag, 19. März 2020

Prośba o zamknięcie placów zabaw pojawiła się w podczas wczorajszego 20 spotkania online z prezydentem. Ludomir Handzel odpowiedzial, że powinno się to zrobić i jak widać wydał dziś odpowiednią decyzję.

Niestety włodarz Nowego Sącza radził także mieszkańcom, że mogą spokojnie wyjechać na święta do rodziny.

Gepostet von Nowy Sącz am Mittwoch, 18. März 2020

Radę prezydenta skomentował na Facebooku jeden z mieszkańców. Krzysztof Saczka, organizator niedawnego biegu Tropem Wilczym w Nowym Saczu i propagator biegania napisał m.in. "Tymczasem w Nowym Sączu coraz to więcej ludzi korzystających z pogody - dla zdrowotności... Taaa. W tej materii wypowiedział się nawet Prezydent Miasta Nowego Sącza - wskazane przebywanie na świeżym powietrzu, nie widzi przeciwwskazań by na ten moment planować wyjazdy do rodziny na święta - w ten sposób mogą być to ostatnie wspólne święta... Nowy Sącz zawsze był oraz będzie światem równoległym - niezrozumiałym dla nikogo. Wracają do kraju tysiące osób z zagranicy ale u nas pełen luz."

Tymczasem w Nowym Sączu coraz to więcej ludzi korzystających z pogody - dla zdrowotności... Taaa. W tej materii...

Gepostet von Krzysztof Saczka am Donnerstag, 19. März 2020

W całym kraju trwa akcja #ZostańWDomu. Pamiętajmy: tylko izolując się od kontaktów mamy szansę spowolnić epidemię, która szczególnie zagraża osobom starszym i ze współistniejącymi chorobami, Także naszym bliskim. Bądźmy odpowiedzialni!

koronawirus najnowsze informacje

Nowy Sącz - najnowsze informacje