wtorek, 14 czerwca 2022 07:37

Nowy Sącz: To oni przez kolejnych 5 lat będą kierować szkołami w Nawojowej i Starym Sączu

Autor Joanna Jamróz-Haładyj
Nowy Sącz: To oni przez kolejnych 5 lat będą kierować szkołami w Nawojowej i Starym Sączu

Starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski wręczył wczoraj akty powierzenia stanowiska dyrektorskiego Michałowi Bulzakowi – dyrektorowi Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Nawojowej i Krzysztofowi Szewczykowi – dyrektorowi Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Starym Sączu.

Obu dyrektorów wyłoniono w konkursie, który odbył się 11 kwietnia w związku z upływającą 5-letnią kadencją. Michał Bulzak i Krzysztof Szewczyk wygrali konkurs i będą kierować swoimi szkołami przez najbliższych 5 lat – do 31 sierpnia 2027 r. Powierzenia im funkcji gratulowała także Bożena Mynarek – dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu.

– Z przyjemnością wręczyłem dziś akty powierzenia stanowiska dyrektorskiego Michałowi Bulzakowi – dyrektorowi Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Nawojowej i Krzysztofowi Szewczykowi – dyrektorowi Liceum  Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Starym Sączu. Obu dyrektorów wyłoniono w konkursie, który odbył się 11 kwietnia w związku z  upływającą 5-letnią kadencją

– wspomina starosta Marek Kwiatkowski.

Inf. i foto: SPNS

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje