poniedziałek, 2 stycznia 2023 09:42

O Polaku mówi cały świat. Wszystko za sprawą… kanapki (WIDEO)

Autor Norbert Kwiatkowski
O Polaku mówi cały świat. Wszystko za sprawą… kanapki (WIDEO)

Mówi się, że mamy takie czasy, by zostać sławnym wcale nie potrzeba talentu. W epoce wszelkich nowinek technicznych często wystarczy przypadek. Doskonałym tego przykładem jest historii Emila Truszkowskiego - Polaka mieszkającego na co dzień w Japonii.

Nasz rodak właśnie otrzymał nagrodę od popularnej na całym świecie platformy Twitch, która doceniła jego niecodzienne wideo. Wystarczyło tylko kilkanaście sekund, by o Emilu i jego kanapce mówił cały świat... Zobaczcie sami!

Mimo losowości tej sytuacji, warto docenić postać Emila. Jak sam pisze na swoim blogu: "Od 2015 roku prowadzę na polskim YouTube kanał o życiu i podróżach po Japonii - Aiko i Emil. Dużo podróżuję po Japonii i wiem, gdzie warto pojechać, aby zobaczyć prawdziwą Japonię. Od 2018 roku oprowadzam polskich turystów po Tokio i całej Japonii".

Kto wie, czy już wkrótce kanapka nie otworzy mu bram do jeszcze większej kariery. W Polsce nie po takich historiach proponowano ludziom m.in. walki we freakowych organizacjach za spore pieniądze.

Fot. Twitter/zrzut ekranu

Europa i świat

Europa i świat - najnowsze informacje

Rozrywka