wtorek, 24 października 2023 07:47

O tym taksówkarzu mówi cała Polska. Znalazł sobie (nie)typowy sposób na relaks [WIDEO]

Autor Norbert Kwiatkowski
O tym taksówkarzu mówi cała Polska. Znalazł sobie (nie)typowy sposób na relaks [WIDEO]

Znalezienie Jacka Jaworka lub Grzegorza Borysa okazuje się niezwykle trudnym zadaniem. Wydawać by się jednak mogło, że ustalenie kierowcy jednej z warszawskich taksówek to już powinna być "bułka z masłem", jednak nic bardziej mylnego...

O mężczyźnie zrobiło się głośno za sprawą bijącego rekordy popularności nagrania w internecie. Na nagraniu widać - jak tajemniczy kierowca - wciąga... biały proszek w swoim pojeździe.

📽❗️Taka sytuacja miała miejsce u jednego z przewoźników. Przypomniany takie rzeczy należy zgłaszać, nawet w przypadku podejrzenia ⤵️ 📽LDZ

Opublikowany przez Dwa Kwadranse Niedziela, 22 października 2023

Film odtworzono blisko 3 miliony razy. Sprawa zrobiła się na tyle głośna, że historią zainteresowali się śledczy ze stolicy.

Nagranie jest niezwykle niepokojące. I oczywiście zostało przekazane do poszczególnych komend rejonowych i wydziałów ruchu drogowego Komendy Stołecznej Policji - podkreśliła w rozmowie z TVN24 Warszawa, podinsp. Sylwester Marczak, rzecznik Komendanta Stołecznego Policji.

Sęk w tym, że szansę na odnalezienie tego kierowcy już są niewielkie, ponieważ na nagraniu widać tylko numer boczny auta. Okazuje się, że to zbyt mało, bo taką licencję w Warszawie ma blisko 1500 pojazdów, natomiast pojazdów tej marki i... o takim samym kolorze jest blisko 100.

Oczywiście nie ma pewności, co do substancji jaką wciągał do nosa ten mężczyzna, jednak jego konsystencja i barwa jest na pewno podejrzana. No cóż, tym razem mu się chyba... upiecze.

Foto: zrzut ekranu

Polska - najnowsze informacje

Rozrywka