piątek, 31 marca 2023 08:16

Ostatnia szansa na pracę marzeń! Rekrutuj i bądź częścią największego Parku Rozrywki w Polsce!

Autor Artykuł partnera
Ostatnia szansa na pracę marzeń! Rekrutuj i bądź częścią największego Parku Rozrywki w Polsce!

Jesteś fanem parków rozrywki i uwielbiasz rozmaite atrakcje, które są kwintesencją doskonałej zabawy? Marzysz o pracy w nietuzinkowym miejscu, gdzie codziennie dzieje się coś nowego? Uwielbiasz gotować, Twoim marzeniem było sterowanie rozmaitymi urządzeniami jako operator, a może posiadasz umiejętności taneczne i kochasz pracę z dziećmi? Świetnie się składa, gdyż właśnie teraz startuje druga tura rekrutacji do pracy w największym, rodzinnym Parku Rozrywki w Polsce! Kucharz, animator, elektryk, operator i wiele innych stanowisk czeka właśnie na Ciebie! To ostatnia szansa - sprawdź ofertę i znajdź stanowisko dopasowane do Twoich aspiracji!

Dlaczego Energylandia?

Energylandia to Park działający od blisko 9 lat! Jest to miejsce stworzone z myślą o zabawie i radości całych rodzin. Na obszarze niemalże 70 hektarów znajdują się aż 123 atrakcje, podzielone na 6 wyjątkowych stref tematycznych! Przeznaczone są dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych, dzięki czemu każdy Gość, niezależnie od wieku, może cieszyć się nieprzerwaną zabawą dopasowaną do ich potrzeb! Corocznie w Energylandii swoje niezapomniane przygody przeżywają miliony turystów, którzy odwdzięczają się swoim uśmiechem, radością i elektryzującą energią! Wszystko to jednak nie może się odbywać bez ogromu wyspecjalizowanych pracowników, do których dołączyć możesz już teraz!

Kogo poszukujemy? 50 zawodów w jednym miejscu!

Brak monotonii, otoczenie bijących rekordy roller coasterów, karuzel, basenów, a także towarzystwo Gości z całego świata i współpracowników z prawdziwą pasją, zapałem i uśmiechem! Właśnie tym charakteryzuje się praca w największym Parku Rozrywki w Polsce, która teraz jest na wyciagnięcie ręki! Dbając o nieustanny rozwój oraz poziom oferowanych usług, Energylandia rekrutuje między innymi:

 • operatorów atrakcji i urządzeń
 • kasjerów
 • animatorów i artystów
 • szefów kuchni
 • kucharzy
 • pomocników kuchennych
 • cukierników
 • piekarzy
 • służby sprzątającej
 • ogrodników
 • pracowników infolinii
 • elektryków
 • mechaników
 • pracowników ochrony

Atrakcyjna praca i dodatkowe bonusy!

Park prężnie się rozbudowuje, dlatego poszukuje pracowników stałych, jak i sezonowych, dając każdemu możliwość rozwoju. Dzięki temu, zarówno student, uczeń, jak i każdy poszukujący pracy stałej, odnajdzie tu swoje miejsce! Bez względu na to, czy praca tu jest docelową, czy też przystankiem w drodze do upragnionej kariery, z pewnością będzie doskonałą okazją do rozwijania swoich umiejętności, podnoszenia kwalifikacji, a także przeżycia niesamowitej przygody! To jednak nie wszystko, atutem pracy w Energylandii są niewątpliwie wyjątkowe benefity, nagrody i prezenty! Oprócz bardzo atrakcyjnego wynagrodzenia, pracownicy Energylandii otrzymują bezpłatne bilety, które upoważniają do skorzystania ze wszystkich atrakcji Parku w dowolnym dniu wolnym! Uwadze nie może ujść również fakt, iż to właśnie pracownicy Parku jako pierwsi mają możliwość testowania powstałych atrakcji i nowych stref! Do dyspozycji każdego zatrudnionego pozostaje także stołówka pracownicza, z wyśmienitymi daniami.

To ostatni moment, by się zgłosić i wejść do wielkiej, energicznej rodziny Parku w Zatorze! Jak to zrobić? Zobacz, jak wysłać swoje zgłoszenie!

Jak się zglosić?

Osoby, które chcą podjąć pracę w Energylandii mogą zgłosić się na trzy sposoby:

Dzień otwarty!

Jeszcze się wahasz?  Rozwiej swoje wątpliwości! Odwiedź Park Rozrywki Energylandia 13 kwietnia w dniu otwartym, dla wszystkich, którzy chcą podjąć się pracy w Energylandii! Warunkiem uczestnictwa w dniu otwartym jest osiągnięcie 16. roku życia.

Wśród roller coasretów, karuzel i innych atrakcji, Energylandia jest miejscem spełnienia marzeń nie tylko Gości, ale także każdego pracownika, który kiedykolwiek marzył o rozwijaniu się w tak nietuzinkowym miejscu. Nie czekaj, spełniaj marzenia i rozwijaj się pracując w Parku roller coasterów nr 1 w Europie! Wyślij swoje zgłoszenie i rozpocznij niezapomnianą przygodę za bramami największego, rodzinnego Parku Rozrywki w Polsce!

Oświęcim

Oświęcim - najnowsze informacje

Rozrywka