poniedziałek, 13 listopada 2023 17:54

Pan Bartek kontra Batman i sam Mariusz Wach! Charytatywna Gala Boksu

Autor Marzena Gitler
Pan Bartek kontra Batman i sam Mariusz Wach! Charytatywna Gala Boksu

2 grudnia, w sobotnie popołudnie, wieczór, aż do późnych godzin nocnych – cała uwaga miłośników boksu skupi się na niezwykłym wydarzeniu. W Wieliczce odbędzie się Hard Boxing Night ,,Pełna Moc".

Hard Boxing Night ,,Pełna Moc" to charytatywna gala boksu, w której każdy może stoczyć swoją własną walkę. W sportowej rywalizacji biorą udział przedsiębiorcy, strażacy, urzędnicy, sprzedawcy, uczniowie i studenci. „Nie ważne ile masz lat, jakie są twoje umiejętności czy doświadczenie na ringu” – zapewniają organizatorzy.

Róża Zaręba - fot. Pomoc dla Róży

Gala boksu ma na celu wsparcie nowo powstałego Centrum Fizjoterapii i Sportu oraz zbiórkę funduszy dla Podopiecznych Fundacji ,,Pełna Moc'', którzy każdego dnia toczą nierówny pojedynek z chorobą. Główną bohaterką tego wyjątkowego wydarzenia będzie 15-letnia Róża Zaręba – dzielna, młoda wojowniczka, która od najmłodszych lat walczy o życie. Dziewczynka cierpi na zespół Dande Walkera i trisomię chromosomu – wadę genetyczną, która zadziwiła nawet lekarzy. Towarzyszą jej liczne schorzenia, które dodatkowo komplikują ciężką sytuację Róży.

  • Zobacz:
“Róża to dzielna mała wojowniczka”
Róża jest małą wojowniczką z Wieliczki. Mimo, że ma dopiero 10 latek walczy o swoje zdrowie i życie. O jej niełatwej codzienności, operacji, która może jej znacząco pomóc rozmawiamy z jej mamą – Anną Zaręba. Więcej o Róży dowiedzą się Państwo na jej facebookowej stronie [https://www.facebook.com/PomocdlaRozy…

Gala Hard Boxing Night „Pełna Moc” to wspaniałe widowisko. Walki odbywają się w profesjonalnym ringu, przez co uczestnik może się poczuć jak zawodowiec. Co ważne, uczestnicy – amatorzy korzystają z poprzedzających galę treningów pod okiem specjalistów. Jedną z nich będzie pojedynek popularnego Pana Bartka, który zmierzy się z Szalonym Batmanem. „Ja trenuję a Wy 2 grudnia możecie mi kibicować na gali Hard Boxing Night ,,Pełna Moc'' w Kampusie Wielickim. Bilety będą dostępne wkrótce. Walczymy z Szalonym Batmanem dla Róży Zaręby. Będzie też szereg innych walk i licytacje” – napisał Bartłomiej Krzych, zamieszczając filmik ze swojego treningu na Facebooku.

Ja trenuję a Wy 2 grudnia możecie mi kibicować na gali HARD BOXING NIGHT ,,PEŁNA MOC'' w Kampus Wielicki . Bilety będą dostępne wkrótce. Walczymy z Szalony Batman dla Pomoc dla Róży. Róża Zaręba . Będzie też szereg innych walk i licytacje.

Opublikowany przez Bartłomieja Krzycha Poniedziałek, 6 listopada 2023

Rywalizacja będzie więc na pewno wyrównana. Niezwykłych emocji dostarczy walka wieczoru, w której na ringu wystąpi mistrz wagi ciężkiej Mariusz ,,Viking'' Wach, znany z charytatywnej działalności.

Walka wielickiego działacza charytatywnego – Szalonego Batmana oraz wielickiego działacza społecznego – Pana Bartka będzie walką o „Pas Dobrego Serca”. Pas powstał przy pomocy zakładu krawieckiego Marka Płachno z Pawlikowic pod Wieliczką. Bilety na galę są do nabycia w budynku Solnego Miasta w Wieliczce, w sklepie Planeta Sportu.

Hard Boxing Night ,,Pełna Moc'' to nie tylko wydarzenie rozrywkowe, ale wielka gala otwartych serc, na której podczas licznych licytacji będą zbierane fundusze na dalsze leczenie, rehabilitację, zakup sprzętu medycznego i środków higienicznych dla podopiecznych Fundacji ,,Pełna Moc'' i dla 15-letniej Róży.

Data wydarzenia: 02.12.2023

Miejsce wydarzenia: Campus Wielicki Józefa Piłsudskiego 105, Wieliczka

Otwarcie sektorów: 16:30, początek wydarzenia: 18:00

  • Zobacz też:
Pomagali Leosiowi, teraz chcą pomóc Róży
Wielicka Armia Leosia zaapelowała o pomoc dla innego chorego dziecka – Róży Zaręby, która zmaga się również z chorobą.
Wieliczka

Wieliczka - najnowsze informacje

Rozrywka