piątek, 7 października 2022 10:22

Pijesz wodę gazowaną? Wybierz napełnianie sodastream w Krakowie!

Autor kal
Pijesz wodę gazowaną? Wybierz napełnianie sodastream w Krakowie!

Saturatory sodastream cieszą się coraz większą popularnością, zarówno w domach, a także i w miejscach pracy. Samodzielne przygotowywanie wody gazowanej to spora oszczędność, również możesz tym sposobem dołożyć od siebie niemałą cegiełkę w kierunku ekologii. W specjalnych ekspresach wykorzystywane są cylindry wypełnione CO2. Gdy ten się skończy, w firmie Auster napełnisz Twój pusty cylinder. U nas dokonasz wymiany nawet bez wychodzenia z domu!

Sodastream - co to jest?

Codziennie powinniśmy dostarczać minimum 1,5l wody dla naszego organizmu. Ta ilość jest zależna od naszej aktywności i może okazać się niewystarczająca. Odwodnienie organizmu powoduje między innymi bóle głowy, osłabienie, suchość w ustach, przyspieszenie bicia serca, ospałość i wiele innych nieprzyjemnych dolegliwości. Przez prawidłowe nawodnienie organizmu zadbasz jednocześnie o swoje zdrowie fizyczne, jak i psychiczne!

Woda gazowana towarzyszy Ci każdego dnia? Kochasz pić gazowane napoje? Jeśli tak, to saturatory do wody gazowanej, są stworzonym dla Ciebie rozwiązaniem! Co oprócz nich będzie jeszcze Ci potrzebne? Cylinder sodastream z gazem CO2 (zamówisz go i wymienisz na pełny w naszej firmie), specjalne butelki oraz woda. Użyj po prostu wody z kranu lub wybierz przefiltrowaną. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, a samo przygotowanie wody gazowanej potrwa chwile!

Poznaj najważniejsze korzyści domowej wody gazowanej

Jeden cylinder pozwala na przygotowanie około 60 litrów wody gazowanej, to przekłada się na 40 plastikowych butelek o pojemności 1,5 litra. Domowa woda gazowana to ulga dla Twojego kręgosłupa, a także i dla portfela. Nie będziesz musiał więcej dźwigać ciężkich zgrzewek z wodą i zaoszczędzisz na codziennych zakupach. Na dodatek woda gazowana posiada przyjemny, lekko słodkawy smak, dzięki czemu uda Ci się wypić jej więcej - tak zrobisz duży krok w kierunku poprawy zdrowia.

sodastream napełnianie Kraków

Wybierając Sodastream dbasz o środowisko

Około 440 plastikowych butelek rocznie - tyle średnio każdy z nas generuje przez kupowanie wody i napojów gazowanych. Dzięki sodastream ograniczysz te ilości do zera i zrobisz wiele dobrego dla zdrowia naszej planety.

Woda gazowana zawsze pod ręką!

Możesz pić wodę gazowaną w dowolnym miejscu! Z pomocą saturatorów sodastream, możesz raczyć się świeżo przygotowaną wodą gazowaną w swoim domu, biurze, w pracy -

wszędzie tam, gdzie będzie ekspres oraz specjalna butla sodastream. Sodastream to również możliwość dopasowania stopnia nagazowania wody. Wybierz idealny dla Ciebie wariant, według swoich preferencji: lekko, średnio lub mocno gazowana. Używając butelek wielokrotnego użytku, zabierzesz przygotowaną wcześniej wodę gazowaną, lub inny napój gazowany, w każde miejsce. Dostępne są zarówno butelki plastikowe, jak i szklane - butelki możesz myć w zmywarce.

Skończył się gaz w Twoim naboju? Wejdź na https://www.sodastream-napelnianie.pl/krakow/

sodastream nabijanie Kraków

Napełnianie butli sodastream Kraków!

Jesteś z Krakowa i potrzebujesz napełnić swój nabój do saturatora? Firma Auster to zarówno sprzedaż, jak i wymiana butli sodastream zawierających gaz CO2 do przygotowania wody gazowanej. Dopasuj idealne dla siebie rozwiązanie, wybierając jedną z dostępnych opcji.

Wysyłka pustych nabojów

Zaadresuj do nas paczkę z nabojem lub nabojami wymagających napełnienia przy użyciu wysyłki kurierskiej, lub skorzystaj z paczkomatu. Koszt przesyłki leży po Twojej stronie.

Kup nowy cylinder z gazem

Nie masz jeszcze własnego cylindra, może chcesz zamówić kolejny? Złóż wybrane zamówienie, do którego doliczymy kaucje w wysokości 100 zł, którą otrzymasz z powrotem na konto, gdy odeślesz nam pusty nabój.

Napełnianie nabojów jest prostsze niż myślisz. Zrobisz to za 26,99 zł + koszt wysyłki. Wybierz jedną z oferowanych przez nas opcji i rozpocznij bąbelkowanie z sodastream.

Sodastream to także ulubione napoje gazowane

Woda gazowana Ci nie wystarcza? Użyj gazu sodastream do czegoś innego! Decydując się na zakup saturatora, możesz zamówić specjalne syropy smakowe i z ich pomocą stworzyć we własnym domu jeden z wielu napojów gazowanych. Jednym z Twoich faworytów jest Pepsi, 7UP, Mirinda, a może lemoniada lub energetyk? Wraz z koncentratami sodastream przygotujesz dowolną ilość swojego ulubionego napoju, kiedy tylko będziesz mieć na to ochotę! Bez zbędnego wychodzenia do sklepu i przepłacania - jeden koncentrat wystarczy na około 9 litrów napoju.

sodastream wymiana Kraków

Który kolor naboju sodastream wybrać?

W naszej ofercie znajdziesz naboje do saturatorów typu soda stream takich jak: Spinel Soda, Soda Expert, Gasup, Wesper Aqua Frizz, Philips, Soda Speed i inne. Dysponujemy uniwersalnymi nabojami, które są kompatybilne z wszystkimi staturatorami sodastream. Możemy zagwarantować najwyższą jakość - każdy nabój jest wykonany ze sprawdzonych materiałów, z zachowaniem wszystkich standardów w celu zachowania bezpieczeństwa.

Do wyboru masz naboje w kolorze niebieskim oraz różowym. Nie różnią się one niczym, oprócz gwintu. Jaki zatem będzie dla Ciebie najlepszy? Dopasuj odpowiedni nabój do Twojego saturatora i butelki na wodę gazowaną. W nabojach w kolorze niebieskim zastosowany jest popularny gwint typu "twist" zakręcany. Niebieskie cylindry nie będą kompatybilne z ekspresami, które wykorzystują różowy nabój. W tym z kolei zastosowany jest system quick connect pozwalający na szybki montaż cylindra w saturatorze.

Sprawdź, jak możesz to zrobić szybko i wygodnie wchodząc na stronę naszego sklepu https://auster.net.pl/sodastream/

Kraków

Kraków - najnowsze informacje