piątek, 7 sierpnia 2020 13:20

Pobił ekspedientkę, bo kazała mu założyć maseczkę

Autor Mirosław Haładyj
Pobił ekspedientkę, bo kazała mu założyć maseczkę

Kobieta została przetransportowana do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę, 6 sierpnia około godz. 14:00 na ulicy Baczyńskiego w Bydgoszczy. Ekspedientka została pobita przez klienta, któremu zwróciła uwagę na brak maseczki. Jak informuje właściciel sklepu, sprawcą pobicia był stały klient.

Ekspedientka zwróciła mu uwagę, że nie ma maseczki i poprosiła o jej założenie. Pan zaczął jej ubliżać i wyszedł ze sklepu. Wrócił po chwili już z maseczką i chciał kupić piwo. Ekspedientka powiedziała mu, że za to, że jej ubliżał, nie powinna go obsłużyć. Mężczyzna ją popchnął, zamachnął się i uderzył pięścią w twarz. Ona się osunęła. Była nieprzytomna przez kilka minut. Mężczyzna wyszedł

za portalem tvn.pl słowa właściciela sklepu przytacza Radio Zet.

Na miejsce zdarzenia wezwano policję oraz pogotowie ratunkowe. Ekspedientka została przetransportowana do szpitala. Podejrzany o napad 44-latek został zatrzymany przez policję. W chwili aresztowania miał promil alkoholu w organizmie. Za pobicie grożą mu dwa lata pozbawienia wolności. O zdarzeniu został poinformowany sanepid, który będzie mógł nałożyć na mężczyznę karę za brak maseczki.

koronawirus najnowsze informacje


Inf.: Radio Zet

Polska

Polska - najnowsze informacje