czwartek, 8 lutego 2024 10:43

Podpisano Porozumienie Samorządowe. Celem rozwój powiatu wielickiego

Autor Patryk Trzaska
Podpisano Porozumienie Samorządowe. Celem rozwój powiatu wielickiego

Burmistrzowie i wójtowie zjednoczyli się w Porozumieniu Samorządowym tworząc wspólny blok wyborczy. Jak przekonują, to znaczący krok w kierunku rozwoju i współpracy dla dobra mieszkańców.

Na Zamku Królewskim w Niepołomicach Burmistrz Miasta i Gminy Niepołomice, Roman Ptak podpisał deklarację tworzącą Porozumienie Samorządowe, w którym lokalni działacze łączą siły, by stworzyć jedną, mocną listę kandydatów na wójtów i burmistrzów, do rad gmin i rady powiatu wielickiego

"To dowód, że przekraczając granice partyjne i światopoglądowe jesteśmy zjednoczeni dla dobra naszych małych Ojczyzn. Porozumienie udowadnia, że naszym priorytetem jest dalszy rozwój i współpraca" napisał Roman Ptak w swoich mediach społecznościowych.

Sygnatariuszami deklaracji są wszyscy burmistrzowie, wójtowie gmin oraz kandydaci do rady powiatu wielickiego. Jak podkreślono, celem jest wspólne prowadzenie kampanii wyborczej, a także opracowanie i realizacja programu wyborczego, który odpowie na potrzeby mieszkańców całego powiatu wielickiego.

– Jestem przekonany, że budując nasze relacje na wzajemnym zaufaniu, wsparciu, otwartości i solidarności, nie tylko podczas wyborów, ale przez całą kadencję, osiągniemy wiele dla dobra naszej małej Ojczyzny. Jestem dumny i pełen optymizmu. Wierzę, że nowa siła, jaką stworzyliśmy, będzie dla nas wszystkich motorem dalszego rozwoju – zaznaczał Burmistrz Miasta i Gminy Niepołomice.

Przypomnijmy, wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia.

Artykuł sponsorowany

Wieliczka - najnowsze informacje

Rozrywka