środa, 15 lipca 2020 11:30

Półfinalistki Miss i Miss Nastolatek Małopolski w nowej odsłonie!

Autor Głos 24
Półfinalistki Miss i Miss Nastolatek Małopolski w nowej odsłonie!

Oto półfinalistki Miss i Miss Nastolatek Małopolski 2020 w nowej odsłonie, tym razem wideo prezentacji. To już ostatni etap przed wyłonieniem finalistek tegorocznej edycji konkursu, która wyjątkowo odbędzie się we wrześniu w Krakowie.

Teraz nie lada wyzwanie czeka jury, które na podstawie nagrań i wcześniejszych zdjęć musi wyłonić pretendentki do tytułu najpiękniejszej Małopolanki. Finalistki konkursu poznamy około 25 lipca.

Wszyscy zainteresowani konkursem mogą je zobaczyć na specjalnie przygotowanych wideo prezentacjach.

Więcej filmów z półfinalistkami można obejrzeć po kliknięciu w poniższy link.

półfinalistki Miss Małopolski 2020
Auf YouTube findest du großartige Videos und erstklassige Musik. Außerdem kannst du eigene Inhalte hochladen und mit Freunden oder mit der ganzen Welt teilen.

Przypomnijmy, że konkurs Miss Małopolski odbywa się w ramach konkursu Miss Polski, który nieprzerwanie od 31 lat wyłania co roku najpiękniejszą Polkę. Transmisja gali finałowej Miss Polski co roku można oglądać w telewizji Polsat.

Miss Małopolski 2020. Ruszyły zgłoszenia! Znamy szczegółowe wymagania
W tym roku, w związku z sytuacją epidemiologiczną, konkurs piękności Miss Małopolski odbędzie się, lecz w nieco innej formule niż dotychczas. Półfinalistki zostaną nagrane w małych grupach, a całość udostępniona w social mediach. Na podstawie nagrań jury wyłoni finalistki jesiennej gali finałowej. …

Małopolska - najnowsze informacje