czwartek, 30 stycznia 2020 09:27

Poszukujesz sprawdzonego dostawcy materiałów meblowych? Sprawdź ofertę Hurtowni Komandor Śląsk

Autor Artykuł sponsorowany
Poszukujesz sprawdzonego dostawcy materiałów meblowych? Sprawdź ofertę Hurtowni Komandor Śląsk

Krajowy rynek usług stolarskich jest rozpoznawalny na całym świecie. Polskie firmy kreują trendy oraz tworzą wysokie standardy na rynku stolarskim, zarówno rodzimym, jak i europejskim. Do nielicznego grona takich firm należy marka Komandor, będąca na rynku od ponad 25 lat. Doświadczenie i nieprzerwane zaangażowanie zapewnia wykonanie usług na najwyższym poziomie, zarówno dla klientów detalicznych jak i hurtowych.

Hurtownia Komandor Śląsk to prężnie rozwijająca się hurtownia w południowej części Polski, i jedna z największych w tym regonie. Firmy stolarskie i klienci indywidualni mają tu dostęp do wysokiej klasy materiałów i profesjonalnych usług. Hurtownia zatrudnia ponad 100 wykwalifikowanych pracowników, którzy chętnie służą pomocą przy doradztwie przedsprzedażowym, odpowiednim wyborze technologii obróbki, jak i skompletowaniem wszelkich niezbędnych materiałów. Dzięki merytorycznemu wsparciu w całym procesie realizacji zamówienia, klient ma pewność, że jego oczekiwania będą spełnione.

Usługi stolarskie, dzięki postępowi wiedzy i technologii, zmieniły oblicze dotychczasowej jakości usług i produktów. Hurtownia Komandor Śląsk zapewnia pełen wachlarz wyspecjalizowanych usług, które są realizowane dzięki nowoczesnym rozwiązaniom. Do jednych z nich należy cięcie krzywoliniowe, czy bezspoinowe okleinowanie krawędzi w technologii Airtec, działające na zasadzie łączenia obrzeża i płyty meblowej, za pomocą gorącego powietrza.

hurtownia płyty meblowej katowice.jpg
płyta meblowa katowice.jpg
usługi stolarskie katowice.jpg
usługi szklarskie katowice.jpg

Hurtownia świadczy specjalistyczne usługi CNC, które wykonywane są przy użyciu używaniu nowoczesnych maszyn. Firma zapewnia pełną obróbką blatów klasycznych i kompaktowych (docinanie na wymiar, szlifowanie krawędzi, wycinanie otworów pod zlewy czy płyty grzewcze).

Magazyny Śląskiej Hurtowni Komandor są zaopatrzone w szeroki wybór szkła malowanego Colorimo oraz szyby VSG. Świadczone są również kompleksowe usługi szklarskie: cięcie na wymiar, szlifowanie krawędzi, wycinanie otworów oraz ścinanie skosów.

Katalog oferty Śląskiej Hurtowni Komandor oferuje dostęp do sprawdzonych produktów, z których firma jest najbardziej ceniona - aluminiowe oraz stalowe systemy drzwi przesuwnych marki Komandor. Hurtownia oferuje możliwość zamówienia w pełni spersonalizowanych gotowych drzwi na wymiar w dowolnej kombinacji wypełnień z płyty meblowej, szkła malowanego, lustra oraz grafiki.

Niewątpliwa zaletą Hurtowni Komandor Śląsk jest wybór z szerokiej oferty blatów kuchennych czy płyt meblowych. Co w pełni pozwala w  jednym miejscu stworzyć swoją wymarzoną wizję, w oparciu o najlepsze materiały oraz trendy.

Przy współpracy z wiodącymi producentami na rynku, takimi jak EGGER, SWISS KRONO, COLORIMO, REHAU, POLGLOS oraz własną ściśle określoną strategią, występuję pewność, że każda usługa stolarska czy produkt w Hurtowni Komandor Śląsk spełni oczekiwania klienta. Rozpocznijmy współpracę - HURTOWNIA KOMANDOR ŚLĄSK

katowice - usługi stolarskie.png
Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje

Rozrywka